Moskova: 48 yıllık rekorla yoğun kar yağışı! (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Moskova’da büyük trafik sorunlarına neden olan yoğun kar yağışı var, en az 50 uçuş iptal edildi.

Rusya’daki Fobos meteoroloji merkezinde uzman olan Mikhail Lewis’e göre, Moskova’da sürekli kar yağışı her 24 saatte bir rekor kırdı, çünkü bu sabah 6’da Rusya’nın başkentinde yağış 15 mm’ye ulaştı ve rekor kırdı. 1973’ün 7 milimetre.

Şehirde karın yüksekliği 40 cm’ye ulaştı, ancak 1956’nın 24 saatlik rekoru olan 60 cm’yi kırması pek olası değil.

Yerel makamlar, yoğun kar yağışının etkileriyle başa çıkmak için 20.000 işçiyi ve 6.000’den fazla makineyi seferber etti ve Moskova’da sabah 8’den beri yoğun trafik sıkışıklığı bildiriliyor, ancak şehirdeki trafik şu anda genellikle sınırlı.

Rusya’nın Avrupa kısmı, çok düşük sıcaklıklar ve yoğun kar yağışının eşlik ettiği “Volker” Kasırgası’ndan etkilenirken, kötü hava koşulları nedeniyle 50’den fazla uçuş iptal edildi veya ertelenirken, kar yağışının Pazar günü devam etmesi bekleniyor (14/2 ).

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, bağımsız değişkenler): n.queue.push (bağımsız değişkenler)}; eğer (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (pencere, belge, 'komut dosyası', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '1768901460005054'); fbq ('parça', 'Sayfa Görünümü'); fbq ('izin', 'hibe');

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir