MVP’ler Kavvadas ve Herkül Hanlan’dır


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Bu sezon ikinci kez Basket Ligi’nde haftanın Takım En Değerli Oyuncuları ortaya çıkıyor!

Iraklis, Vassilis Kavvadas ve Olivier Hanlan oyuncularının sebebi Ev sahibi Messolonghi’yi yenen 29 yaşındaki pivot sıralamada 30 puan topladı (15 sayı 3/7 iki sayı, 6/12 iki sayı, 14 ribaund , bir asist, iki blok, 11 galibiyet faul, iki faul, bir hata 29:52 ′ katılım.

28 yaşındaki Kanadalı gardiyan aynı sayıları kaydetti (9/11 şut ile 26 sayı, 4/7 iki sayı, 3/5 üç sayı, 8 ribaund, 4 asist, bir mağlubiyet, 6 galibiyet faul, 4 faul ve 33:35 ′ yerde 2 hata var).

Hanlan, Herkül’ün Larissa Ekmek Fabrikası’na karşı 10. maçta kazandığı galibiyet sıralamasında 29 puanla 2021 Haftası’nın ilk Stoiximan MVP’si oldu.

Normal sezonun 11. maçında (bir önceki Ocak’ın 9-10) MVP’leri Kerem Kader ve Colossus’tan Dominic Artis’e sahip olduğumuzda benzer bir şeyin yaşandığını hatırlatmak isteriz.

Tarih yazdılar

O maçta Iraklis’in sıralamada 30 puan alan iki oyuncusu vardı. Bu yıl ilk kez aynı takımdan iki oyuncu aynı oyunda reyting sisteminde 30’dan fazla puana sahip oldu. En önemlisi, bunun 25 yıl sonra bir Herkül ikilisi tarafından ilk kez yapılmasıydı!

Bir büyük Amerikalı ikilisinden benzer bir şey bulmak için 1995-96’ya geri dönmeliyiz. O zamanlar tendeks olan reyting sisteminde Herkül’ün mağlup olmasına ve aslında (83-63) geç Roy Tarpley’nin 35, Xavier McDaniel’in 30 puana sahip olmasına rağmen Aris ile deplasman maçıydı, dönüşümü yol açtı. bu sıralama numaralarına. Bu oyunda Herkül için oynayan diğer sekiz oyuncunun derecelendirme sisteminde toplam sıfır olması karakteristiktir.

Sıralamadaki 30 puanın performansı Josh Haggins tarafından iki puan için kaybedildi ve elbette başarılı olsaydı, aynı maçtaki bir takımın üçlüsü benzersiz bir şey olurdu.

Iraklis için önceki 16 maçta sadece bir “30” olması karakteristiktir – Kavvadas, AEK ile iç sahada 31 maça çıkarken, geçen yıl Şampiyonanın 20 maçında 30 sayı sadece Darius Garrett iç sahaya ulaştı. 33 olan Mars’ta ile oyun.

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.