Nets’in yeni Classic Edition formaları renkli geçmişini sergiliyor

Brooklyn Nets, 2012’de Brooklyn Nets olduklarından beri formalarını oldukça basit tuttu. En son City Edition formalarında bile klasik siyah ve beyaz renk şemasına bağlı kaldılar (bununla birlikte “Brooklyn Camo” çizgili bir şerit vardı. Her tarafı).

2020-2021 sezonu için Nets, tarihlerine giriyor ve onlarla biraz renk getiriyor.

Ekip, Classic Edition formalarını Çarşamba günü tanıttı ve Brooklyn Nets’in giydiği her şeyden farklılar.

Bu eski tarz üniformalar, parlak kırmızı yazı ve kırmızı şeritlerle mavi batik ile yapılmıştır. New Jersey Nets’in 1990-1991’de giydiği yol üniformalarının biraz güncellenmiş bir versiyonu ve tamamen muhteşemler.

Bu üniformalar, 1990’da Nets için bir geçişi temsil ediyordu. Logolarını, yerel ulaşım reklamı gibi görünen 1970’lerin sonu / 1980’lerin başlarından stilize, köşeli yazı tipine ve kırmızı, beyaz ve mavi renge sahip olana büyük ölçüde değiştirdiler. gradyan.

Yerel dondurma kamyonunuzdan alacağınız kırmızı, beyaz ve mavi roket patlamalarına biraz benziyorlar mı? Kesinlikle. Ancak Kyrie Irving ve Kevin Durant onları giyerken hala harika görünecekler.

LANDOVER, MD - CIRCA 1991: New Jersey Nets'in 24 numaralı Reggie Theus, Landover, Maryland'daki Capital Center'da 1991 dolaylarında bir NBA basketbol maçı sırasında Washington Bullets'a karşı topu sürüyor. Theus 1990-91 arasında Nets için oynadı. (Sport / Getty Images'a Odaklanan Fotoğraf) *** Yerel Başlık *** Reggie TheusBu Nets üniformalarının 1990’da Reggie Theus’ta iyi göründüğünü düşünüyorsanız, 2020’de Kyrie Irving ve Kevin Durant’ta daha da iyi görünecekler.

Nike Zoom Rize 2 Basketbol Ayakkabisi
Nike Zoom Rize 2 Basketbol Ayakkabısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.