Okaro White: “Bizim bahanemiz yok”

Okaro White: “Bizim bahanemiz yok”

2021-10-29T22:49:34+00:00

2021-10-29T22:49:34+00:00.

Axilleas Mavrodontis

29/Ekim/21 22:49

Eurohoops.net


Axilleas Mavrodontis

Beyaz
Okaro White, OAKA’da Panathinaikos ile Villeurbanne arasında oynanan ve “yeşillerin” Fransızlara yenildiği maçın sonunda açıkça hayal kırıklığına uğradı.


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Villeurbanne, OAKA’yı geçerek Panathinaikos’u 84-70 mağlup etti ve Ocombo’nun Priftis’in takımına şaka yaptığı maçta 35 sayı durdu.

Maçla ilgili konuşan Okaro White, Okombo’ya karşı savunmada olması gerektiği gibi değilken, Panathinaikos’un ortaya çıkmasının ve yenilginin hiçbir mazereti olmadığını vurguladı.

NOVA’nın kamerasında söylediklerinin detayları:

“Villeurbanne iyi bir takım ve bugün bizden daha iyiydi. Basit şeyleri doğru yaptıkları için kazandılar. Hiçbir bahanemiz yok. Olması gerektiği gibi oynamadık. 4. çeyreğe kadar iyiydik. Olması gerektiği gibi oynadık ama sonunda oyuncular öne çıktı ve sert vurdu. Mağlubiyet böyle oldu” dedi.

Ocompos için“O çok iyi ve bu gece gösterdi. Ateş aldığında onu durdurmazsın. En başından beri sert oynamak zorundaydın. Ona karşı savunmada güçlü değildik. Ona sadece iki kez faul yaptık. Daha güçlü olmalıydık. Savunmayı güçlendirmemiz gerekiyor. Konsantre olmalıyız. Kendimi geliştirmeliyim.”

En son haberleri BURADAN okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir