Moustapha Fall, Olympiakos ile 1+1’e ulaştı

2021-06-11T01:09:28+00:00

2021-06-11T01:09:28+00:00.

alex madrid

21 Haziran/21 01:09

Eurohoops.net


alex madrid

Yunanlılar hızlı hareket ediyor ve kadrolarını kapatmaya yakınlar.


kimya de lucas / info@eurohoops.net

Olympiakos pazarda hızlı hareket etmeye devam ediyor ve daha yaz başlamadan iş gücünü kapatmaya yakın. Eurohoops’un öğrendiği gibi, Thomas Walkup ile yapılan anlaşmanın ardından Yunan ekibi, ASVEL merkezinin kuruluşunu da kapattı. Mustafa Güz, kim bir yıl artı isteğe bağlı bir sözleşme imzalayacak. Her iki taraf da 2022’de bir kesme maddesi saklıyor.

Sonbahar, ana rotasyonunu tamamlamak için bir guarda ihtiyaç duyan Olympiakos kadrosundaki Octavius ​​​​Ellis’in yerini alacak. geleceği konusunda hala bir soru işareti var. Vasilis Spanoulis, ekibin bir parçası olarak kalabilen ve ayrıca Tyson arabacıYunan Ligi’nde Lavrio ile harika bir sezon geçiren Panathinaikos karşısında finale yükseldi.

Bununla birlikte, Spanoulis ve Carter ile bile, Yunanlılar, büyük olasılıkla, dış oyunda önemli bir rol oynaması beklenen ve elinde çok puan olan bir oyuncu daha imzalayacak.

Sonbahar’a gelince, masada biraz daha yüksek bir finansal teklif vardı. Lokomotiv Kuban, ancak gelecek sezon Euroleague’de Olympiakos için oynamaya karar verdi. Anlaşmanın Fransa ligi sezonunun sona ermesinden sonra resmileşmesi bekleniyor.

EuroLeague’den son haberler için buraya tıklayın

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.