Olympiacos: Milano’da zor ama aynı zamanda kritik görev


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Olympiakos sonunda Villeurbanne ile kurtarıldı, finalde Zalgiris’e yenildi ve şimdi arka arkaya dört galibiyet sayan Armani ile karşı karşıya gelen ve 13-7’lik rekorla dörtlüğe girdi.

Aksine, Olympiakos, κα Wokap nedeniyle 11-10’da kaldı, playoffların dışında kaldı ve şimdiye kadar ona eşlik eden ve onu oktava girmek için canlı tutan deplasman momentumu arayıp bulması gerekecek.

“Kırmızılar ve beyazlar” SEF’ten 7-4 uzakta bir rekora sahipler, Barcelona ve Tel Aviv’de her evde kazanabileceklerini kanıtladılar ve aynısını Armani’ye karşı yapmaya çağırdılar.

Olympiacos’un ilk turda kazandığını hatırlatmak isteriz, bu yüzden Armani ile bir beraberlikte (beklenmedik bir senaryo değil …) büyük bir avantaj elde edecek. Maccabi ile aynı, ancak Zalgiris ile değil.

“Oyunda kalmaya ve sonuna kadar sahiplenmeye çalışacağız. Güzel bir görünüm elde etmek istiyoruz “diyor Giorgos Bartzokas ve Armani için devam ediyor:

“Harika hücum yeteneğine sahip bir takımlar. Sahip oldukları üç gardiyan Delaney, Panter ve Rodriguez çok agresif ve üçünden ikisini yaratmada çok iyi. Sağlam olmak için iyi bir savunma oyunu oynamalıyız. Takım olarak, Hines’in savunma tarzında dengelediği savunma zayıf yönleri var. Genel olarak, bunun üzerinden geçmekten kaçınmalıyız. “

Art arda oynanan oyunların Olympiakos’u etkileyip etkilemediğine ilişkin olarak, “Bu bizim programımız. Çok kısa sürede yedi maçımız oldu. İki maçla art arda üç hafta. Arka arkaya üç deplasman maçı. Neyse ki bir kiralama yapma ve en büyük yorgunluğu önleme yeteneğine sahibiz.

Euroleague bir maratondur. Büyük zaferler, sancılı yenilgiler … Özellikle son yenilgi geldiği şekliyle son derece acı vericiydi. Sonuç olarak, Zalgiris’in Villeurbanne gibi çok iyi bir takım olması anlamında felaket değil. 2/2 yaparsak bu benim için harika bir sonuç olur. Elbette bizi üzen şey, zafer elimizdeyken kaybettiğimiz yol. “Bunun ötesinde, onu unutmalı ve önünde ne olduğunu görmeliyiz.”

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir