“Olympiakos’ta Kukots, Saras ve Ginobili’yi kapattığımızda …”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

24. Eurohoops Gösterisi iniş ve çıkışlarla doluydu!

Tüm bunların “sorumlusu”, Elias Zouros, bir saatten fazla bir süredir geçmiş, şimdiki zaman ve… gelecek hakkında konuşan, 35 yıllık kariyerinden birçok ilginç gerçeği ifşa eden kişi!

Kırmızı ve beyazların ileri görüşmelerde olduğu, Saronas Yasikevitsios, Toni Koukots ve Manos Ginobili’nin gündemleriyle sözlü olumlu anlaşmalar elde ettikleri 2000/01 sezonunun Olimpiyatları’nın ayrıntılarında öne çıkanlardı. kendisi, ama sonunda, her biri farklı nedenlerle ve masada anlaşmalar varken tüm davalar “şımarık” oldu!

Ayrıca, 55 yaşındaki National Georgia teknik direktörü, Yunan takımları ve yapacaklarını “gördüğü” dönüşü, Zalgiris Kaunas, Anantolou Efes (geçmişte antrenörlüğünü yaptığı) Milli takım ve şüpheli görevden alınmasını anlattı. Peristeri’den, tüm soruları cevaplayarak, bir sürü şaka yaparak!

Yunan koçunun söylediklerinin detayları:

Haftada bir Olympiacos maçı için: “Buna katılmıyorum, birçok kişi bunu iddia ediyor, ancak daha önemli bir faktör var ve biçimlendirme ile ilgisi var. 2 maç mutlaka sorun olmak zorunda değildir. Bu mantıkla, maçlar ve seyahatler üzerinde büyük bir yük vardır. Haftada 40 ′ varken kadroyu yönetmek zor. Daha az oynayan kişi daha çok baskı yapar. Takım içinde zaman açısından sakinlik yok. Daha az oyuncuyla daha iyi sonuç verir. Bir maça alışırsanız, takım alışır alışmaz maç yapabilir. Birçok antrenör, programın NBA gibi bir şeye dönüştüğü birçok maç ve geziden şikayet etti. Pek çok sorun ve yaralanma var “.

Yunan takımları için: “Her iki takım da inşa etti, bu önemli. Ve yılın orta saha oyuncularını, bütçeye uyan ve yardımcı olabilecek oyuncuları arıyorlar. Yunan takımları uzun süre geride kalmayacak, basketbol Yunancada, küçük bir aksilik yaşandı ama atlama hep böyle yapılıyor. Tekrar yollarını bulacaklar, bu verili. “Yunan oyuncular ve antrenörler değerlerini gösterdiler.”

2000/01 sezonunun Olympiakos’ları için: “Bu takım Ginobili ile anlaşmıştı, her şey bitmişti, ancak NBA’in satın alma koşulundaki bir değişiklik onu mahvetti. Ve Jasikevicius bizim elimizdeydi, her şey hazırdı ama yönetim Rivers’ı istedi. Seçim konusunda aynı fikirde değildim, ancak daha sonra başkan Olympiacos’un da pazarlamaya ihtiyacı olduğunu ve Rivers’ın hayranları için geri gelmesi gerektiğini söyledi. Yine de kendisi değildi. Sınavları felaketti, hayatta kalmak için ilaç kullanan Alfonso Ford’dan daha kötüydü. Nehirler kötü durumdaydı, sunduklarını unutmadı. Ama yıllar geçti ve onu tanıdığımız durumda değildi. Sarah ve Manou kayboldu. İkincisi kaybolduğunda Tony Kukoc’un gündemiyle çok ileri düzeyde tartışmalar oldu. Yılda 3 milyon Euro’ya ulaşacak çok büyük bir miktarla bir yıl için anlaşmayı başardık. “Ama üç yıl kapalı kalmasını istedi ve orada mahvoldu.”

Ethn içingrup: “Ethniki ile ilgili kötü olan şey, birçok kez çok fazla baskı olması, talihsizlikler olması. O maçta 17 ribaund kaybetmiştik çünkü atletik olarak aynı değildik. Koufos orada olsaydı 3-4 ribaund alıp kazanabilirdik. Yazık, çünkü bazı çocuklar Olimpiyatlara gidemedi. Bir koçu çarmıha germeyi veya tanrılaştırmayı kabul etmiyorum. 2012 Olimpiyat Oyunlarının dışlanmasından ben sorumluyum, ancak şimdi bile aynı seçimi yapıp Dragoduro’nun üç sayılık atış yapmasına izin verecektim, çünkü turnuva boyunca 1/6 üç sayılık atışları vardı ve onu aşağı oynamak zorunda kaldık ve onu kes. penetrasyon “.

Onu Peristeri’den çıkarmak için: “Açıklayamam. Sezon başında bir şeyler söyledik ve belli oldu. Her takım gibi, önce kurtarılmalı ve sonra elinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Peristeri için de uzun bir aradan sonra Avrupa’da ilk yıl oldu. Basit adımlarla başladım. Çok iyi sonuçlar almamıza ve yaz aylarında bana zaman derinliği olan bir plan söylendiği halde neden takımdan ayrıldığımı hala anlamıyorum. Hakkımda birçok yalan söylendi ve ahlakımın ve profesyonelliğimin sorgulandığını kabul etmiyorum. Şüpheli ama karar bu ve buna saygı duymalıyız. ”

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.