Patrick Williams yükselirken Otto Porter Jr. Bulls’un Yedek Rolüne Yerleşti

Bulls’un İleriye Dönük Düşünceleri

Bir terfi aynı zamanda bir rütbe düşürmeyi de içerir.

En azından şimdilik, Patrick Williams’ın küçük ileriye doğru yükselişi, Otto Porter Jr.’ı yedek bir role taşıdı. Tecrübeli oyuncu, Hawks’a sezon açılışında büyük ölçüde feci bir kayıp yaşayarak 23 dakikada 14 sayı, 5 ribaund ve iki top çalma çetelesi alarak bu rolde iyi oynadı.

“İşimi yapmak için buradayım, ”dedi Porter. “Bu (gerektirdiği) her neyse, gidip elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Porter, Wizards’ın onu 2017’de dört yıllık 106,5 milyon dolarlık bir teklifle imzaladığında eşleştirdiği canavar anlaşmasının son sezonunda. Bulls’a geldiğinden beri yaralanmalarla savaşan Porter, bunu her yıl görmeyecek. yine maaş rakamı.

Ancak, hala bir sözleşme yılında. İşte bu yüzden koç Billy Donovan, Porter’ın rolünü kabul etmesini övdü.

“Daha önce bu rolde bulundum, bu yüzden benim için yeni bir şey değil, ”dedi Porter. “Bu sadece zihniyet tarzı bir şey.”

Yedi yıllık kariyeri boyunca, Porter, 414 maçın 295’ine başladı. Donovan, Porter’ı bu sezonun kritik bileşenlerinden biri olarak sağlıklı tutmaktan bahsetti. Bu satırlarda Donovan, Porter’ın dakikalarını yavaşça artırma gereğini belirtti.

Porter, “Bu, eğitmenlerimizle tartışmamız gereken bir şey çünkü bunu izliyorlar ve benim, vücudum ve durumum için en iyi olanı biliyorlar,” dedi.

Geçen sezon sadece 14 maçta oynayan ve ayağında kırık bir kemikle uğraşan Porter’ın yedek rolde kalacağının garantisi yok. Ancak Williams’ın Bulls’un geleceğini temsil etmesiyle, Porter’ın yeni durumuna da alışması gerekebilir.

Williams, Porter’ın kabulünü ve tavsiyesini takdir etti.

“Muazzam davrandı, ”dedi çaylak. Otto gerçekten süper bir vokal adamı değil. İhtiyaç duyduğu zaman konuşur ve konuştuğu zaman herkes dinler. Örnek olarak liderlik etmek konusunda harika bir iş çıkarıyor. O bir veteriner. Bir süredir bu ligde olduğu için, rehabilitasyonunda veya gördüğü şeylerde ona hem sahada hem de saha dışında güveniyordum. Elime geçen her fırsatta beynini seçiyorum.

Şimdiye kadar olduğu kadar iyi geçişimde odak noktası oldu. Onun için çok büyük bir kredi. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.