“Pedoulakis yalan söylüyor. Geçmiş ama unutulmadı”

2021-04-24T15: 32: 49 + 00: 00

2021-04-24T15: 39: 07 + 00: 00.

Stelios Toromanidis

24 / Nisan / 21 15:32

Eurohoops.net


Stelios Toromanidis

George Maslarinos, Argyris Pedoulakis’in kendisi hakkında Vassilis Skountis’e söylediklerine ve 21/04 Salı günü Cosmote TV’nin “pick & roll” şovuna Facebook üzerinden yanıt verdi.


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Yunan usta şutör, zamanında büyük bir golcüydü, Aris, BAO, Forli, PAOK, Maroussi, Panathinaikos ve Panhellenic’te oynadı, 2001’de Maroussi ile Saporta Kupası’nı, 1999’da PAOK ile Yunanistan Kupası’nı ve şampiyonluğu kazandı. 2004 yılında “yeşiller”.

2005-2006 sezonunda Yunan teknik direktörü ile Panhellenic’te işbirliği yaptı, ancak aralarındaki ilişkiler çok iyi değildi, son günlerde yüzeyde olan bir şey. Peristeri’li koç, Cosmote TV’nin kamerasında kendilerine karşı kendi bakış açısını verdi.Maslarinos soruna atıfta bulundu, kişisel Facebook hesabından ifşa etti ve o sezonda kendisine göre olan bazı diğer şeyleri açığa çıkardı.

Argyris Pedoulakis’in Cosmote TV’deki raporu:

George Maslarinos’un Facebook’taki gönderisi ayrıntılı olarak:

“Bay Pedoulakis’in bir TV programında Bay Skountis’e verdiği cevabın ardından Panhellenic takımından ayrılmamın nedeninin uzun saçlarım olmadığı, ancak savunma oynarken sopamı yakaladığım gerçeğinden sonra şunu belirtmek isterim: Basketbol sahasında o zamana kadar yaptığım yolculuktan sonra 31 yaşında (2005-2006 Sezonu), Bay Pedoulakis’in Panhellenic’e gelişinin beni benzeri görülmemiş bir durumla yüz yüze getireceğini hiç beklemiyordum. Antrenörlerim ve sporcu arkadaşlarımla hiçbir sorun yaşamadan Yunanistan’da ve yurtdışında pek çok üst düzey antrenör takımıyla büyük farklarla çalıştım. Takıma gelişinin, ……… düşünen basketbola hizmet etmek için kadroda değişiklikler getireceği biliniyordu. Koçun bugün bile takip ettiği iyi bilinen ve alışılagelmiş bir taktiğiydi. Takımdaki altı yabancının beşinin ayrılmasının nedeni buydu. Kontrat nedeniyle ayrılmayan tek yabancı, ertesi yıl eğitimden ayrılarak ayrı soyunma odalarına dönüşen Damir Mulaomerovic oldu. Temsilcim Sayın Papadakis ile yaşanan çekişme nedeniyle takımdan ayrılmamı ve ucuz bahaneler bulmamamı istemesi daha dürüst ve doğru olur. Ceza için ekstra eğitim yaptım !!! İlk defa antrenmanın bir ceza olduğunu duydum, profesyonel bir takımda benden başka tüm sporculara antrenörün emriyle ödeme yapıldığını bilmiyorum. Eğitimde her gün gördüğüm tedaviden bahsetmek istemiyorum. Bilenler anlar. Sonunda, tüm bu küstahlık, her şeyi bildiğim tarz, sözde sihir gerçekten harika bir yürüyüşe çıkıyor ki, takımın sahibi Bay Kyriakou tüm bu durum hakkında benim tarafımdan bilgilendirilmişti ve bir sonraki yarışta beşinci start için sonuçlanan tabii ki personelim ve uzun saçlarımla. Geçmiş ama unutulmamış… ..🏀🏀🏀🏀 ”.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.