Printezis: George, şehrin sineğinden çok daha fazlasıdır!

Printezis: George, şehrin sineğinden çok daha fazlasıdır!

Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

bu George Printezis sevgilisinin yeni yılı olacak Olimpiyat, her iki taraf da her şeyi bularak, el sıkışarak ve işbirliğini 2021. Yani elindeki adam Olimpiyat onu aldım Euroleague 2012’de kalbinin takımında kalacak.

Printezis: Olympiakos’un en uzun süre görev yapan oyuncusu!

bu Printezis ama sadece “petachtariDestanın bitiminden önce »0.7’deki zaferin son nın-nin Kent. Sadece o değil üç noktalı bıçaklar kim attı Barselona playofflarının çeyrek finalinde 2015 onu yönlendiren Olimpiyat içinde Madrid Final Four ve daha sonra son olayın. Altı yılda dördüncü (2010, 2012, 2013, 2015) ve sekiz sezonda toplam beş (dahil 2017), onu gördüğümüz Gelin 2010’da olduğu gibi dördüne Malaga.

Pri»İki çekimden fazladır. yanında duran oyuncudur. Vasilis Spanoulis ve birlikte onun büyük başarılarına öncülük ettiler Olimpiyat on yılda (2011-2020), kulübü iki Avrupa şampiyonluğu (2012-2013) ile Euroleague’in zirvesine geri getirdi.

En iyilerden biri olarak kabul edildi – bu on yılın en iyi forveti değilse bile, en iyi takımda bir yer kazanmak. bu Printezis performansı, harika şutları ve hatta klasik hamlesi sayesinde Avrupa basketbol sahnesinde imzasını attı.

Olympiakos: George Printezis sonsuza kadar limanda!

Sadece isminin geçtiği bir sahnenin olması bile onun oyundaki etkisini bir aksiyom olarak doğrulamak için yeterlidir. Euroleague ve tabii ki içinde Olimpiyat. Pek çoğu başaramaz”petachtari“, Şimdiye kadar kimse onunla başa çıkmayı başaramadı.

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir