Spanoulis, menajerine göre en az bir yıl daha oynamalı


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

Vassilis Spanoulis’in Olympiacos ile sezonu, Yunan takımı Euroleague playofflarına çıkmadan sona erdi ve bu yaz serbest oyuncu olacak. Ancak bu noktadaki en büyük soru, bunun bir oyuncu olarak son sezonu olup olmadığı. Hâlâ net bir yanıt gelmemekle birlikte, menajeri Misko Raznatoviç konuyu Yunan ulusal televizyonu basketbol programı “Jump Ball” da konuk olarak ele aldı.

Hafta sonu bazı Yunan medyasının bildirdiğinden farklı bilgilere sahip olduğumun altını çizmek isterim. Onunla kulübü arasında gerginlik yok. Olympiacos ile onun arasında gerginlik olması imkansız. Billy (Spanoulis) ve Olympiacos tek vücuttur. On yıldan fazla bir süredir uzun bir ilişkileri var, konuşacaklar ve daha sonra kulüp ve oyuncu için en iyi karar verilecek. Oynamaya devam edecek mi bilmiyorum ama bence en az bir yıl daha oynamalı. 39 yaşında ama vücudu ve durumu mükemmel. Son ameliyatından sonra herhangi bir sağlık sorunu olmadı. Rolünüz artık bir yıldız değil, 15 dakika boyunca belirli bir rolde olabilir ve gençlere akıl hocalığı yapabilir ve bu mevsime kıyasla daha da yardımcı olabilir. Başkanlarla konuştuktan sonra ne yapacağımıza karar vereceğiz ”.

Ya Olympiacos Spanoulis’e tekrar sahip olmak istemediğine karar verirse? Raznatovic’e göre Spanoulis bunu kabul etmek istiyor, ancak öte yandan Pau Gasol ve Felipe Reyes gibi efsanelere kıyasla çok daha iyi durumda: Elbette, Spanoulis Olympiacos’a herhangi bir engel veya baskı yaratmayacak. Kulüp başka bir yöne gitmek isterse, herhangi bir sorunu olacağını düşünmüyorum. Ama Reyes ve Gasol gibi örneklerimiz var ve bence bu oyuncular Spanoulis’in fiziksel formuna yakın bile değiller. 10 yıl önce yaptığını yapamayabilir, ancak Olympiacos’un playofflara geri dönmesine yardımcı olabilir. “.

Raznatovic ayrıca Nemanja Nedovic ve Panathinaikos ile önümüzdeki yıl Atina’da kalma müzakereleri hakkında da konuştu: “Nemanja, Panathinaikos’ta kalmayı çok ister ve bunu yapmasına gerçekten yardım etmek isterim, ancak onunla ilgilenen birçok ekip var ve müzakere etmemiz gerekiyor. Bence Euroleague güçlü Yunan takımlarını kaçırdı, Panathinaikos güçlü bir şeyler inşa etmeye çalışmalı ve bence Nedovic bunu başarmalarına yardımcı olabilir. “

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir