Vangelis Liolios: AET seçimlerinde en genç aday onun yanında


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

İçin seçim kampanyası AET Başkanı ve yeni Yönetim Kurulu’nun pozisyonu onun yanında Vangelis Lioliou yanına başka bir adaylık eklemek için.

AET Başkanlık Adayı Vangelis Lioliou’nun dwsepasa’nın resmi web sitesi aracılığıyla resmen açıkladığı gibi, yaklaşan seçimlerin en genç adayı Tryfonas Ditsios Patras Üniversitesi mezunu ve bir aile şirketinin aktif bir üyesi.

Adaylığı ile ilgili detaylı açıklaması:

Kız arkadaşlar ve arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi, AS Kastoria takımındaki babam Naoum Ditsiou’nun başkanlığı sayesinde benim ve ailem için basketbol hayatımızın en aktif kısımlarından biriydi.

Yerelden A1’e bu on yıllık kurs, bana iyi ve kötü anlarla ama kesinlikle güçlü duygularla harika yaşam dersleri verdi.

Dürüst olmak gerekirse, ailemle birlikte bir daha spora katılmamaya karar vermiştim, çünkü bu sporun ne anlama geldiğine dair zihnimizdeki imajdan uzaktı.

Bu görüş, Bay Liolios ile görüşmemden sonra değişti, çünkü onunla yaptığım konuşma, bir şeyi gerçekten seviyorsanız, onu geliştirmek için elinizden geleni yapmanız gerektiğini anlamamı sağladı.

Bu nedenle – ve tabii ki ailemin de desteğiyle – Yunanistan Basketbol Federasyonu yönetim kurulu adaylığımı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum.

Bana verdiği şeyin bir kısmını basketbola geri dönmek istiyorum.

23 yaşında, hayatımın yarısı basketbol anıları ile dolu, elimden geldiğince yardım etme, federasyona yeni insanlar, yeni yaklaşımlar ve yeni fikirlerle yeni bir soluk verme iradesine ve iradesine sahibim.

Basketbol için hayal ettiğimiz. “

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.