“Ve Lakers’a söyledim: Gençleri bir soyunma odası oyuncusundan daha fazla değerlendirmekte yanılıyorsunuz”

“Ve Lakers’a söyledim: Gençleri bir soyunma odası oyuncusundan daha fazla değerlendirmekte yanılıyorsunuz”


Giannis Rammas tarafından / irammas@eurohoops.net

Aslında 36 yaşındaki oyuncu, sadece başka bir takımın kendisine teklif etmesini beklemiyordu, kariyerini değiştirdi ve şimdi Mavericks koçluk ekibinin üyesi. Bununla birlikte, acılık kalır.

Ve böyle olan tek kişi o değildi. “Alanımı tebrik ederim, eğer haber doğruysa, muhtemelen doğrudur! Ama dostum!! F * CK ”(= FUCKING)” Twitter’da LeBron James yazdı.

“Hurdalık Köpeği”nin kendisine gelince…

“Lakers’a geri döneceğimi düşündüm. Bu delilik” (LA Times) dedi.

“Açıkçası LeBron ve Anthony Davis beni geri istedi. Ancak yönetimi ikna edemedik” dedi.

“Kimsenin bana borcu yoktu. Rob (s.s. Pelinka, GM) ve Curt (s.s. Rabbis, danışman) başından beri dürüsttü ve onlara saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum, ayrıca Ginny (s.s. Bass, sahibi ve başkanı), onlara sonsuza dek minnettar olacağım mı? bana verdikleri fırsat. Ama geri dönmek istedim. Özellikle bu kadar çok genç oyuncu varken takıma yardım edebileceğimi düşündüm ama daha genç bir kadro istediklerini anlıyorum.”

“Rob ve Kert ile konuştuk, onlara teşekkür ettim ama onlara şunu söyledim: Gençlere bir soyunma odası oyuncusundan daha çok değer veriyorsunuz. Buna saygı duyuyorum ama bence yanılıyorsunuz”.

Şu anda Mavs’deki yardımcı antrenör, NBA’de Bobcats (2007-08), Suns (2008-13, 2016-18), Clippers (2013-14), Bucks (2014-2014) oyuncusu olarak 14 yılını geride bıraktı. 15), Wizards (2015-16), Nets (2018-19) ve Lakers (2019-21) taç giydi. 2021 yılında şampiyon bir koronavirüs pandemisi nedeniyle Walt Disney World’deki ligin “balonunda”.

Bitirdiği yıl, kariyerinin sonunda, 6:43 ve 12 maçta 0.5 sayı, 1.8 ribaund, 0.4 asist, 0.1 top çalma, 0.1 top çalma ve 0.2 faul.

Fotoğraf kredisi: Getty Images

Ayrıca okuyun:

En son haberleri buradan okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir