Marko Guduric: “Kimya Gerçekten Güzel, Her Gün Daha da Gelişiyor”


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Sarı-lacivertli ekibin muhteşem bir performans göstererek Khimki’yi 107-76 mağlup ettiği maçın ardından 14 sayıyla oynayan Marko Guduric, şu ifadeleri kullandı:

Takımı tebrik etmek istiyorum. Aslında bu akşamı hemen unutup daha gelişeceğimiz çok alan var. Oralara çalışıp düzeltmemiz gereken şeyler var ve uzun bir yolumuz da var. Ona devam etmemiz gerekiyor

Kimya gerçekten güzel, her gün daha da gelişiyor. Arkadaşlıklar da çok güzel. Maçlarda keyif almak da güzel oluyor ama az önce de ifade ettiğim gibi uzun bir yolumuz var, daha da kendimizi geliştirmemiz gereken şeyler var. “

Pivot Ahmet Düverioğlu ise şunları söyledi:

Bizim için çok önemli bir galibiyet. Bildiğiniz üzere sıralama adına bizim için her maç çok önemli. Her maça aynı konsantrasyonla, aynı agresiflikle çıkıyoruz. Bu maça da aynı şekilde çıktık. Karşı takımın belki eksikleri, sakatları var ama biz, yine de onları hafife almadık ve aynı agresiflikle, aynı istekle iyi bir maç oynadığımızı düşünüyorum. Herkes elinden geleni yaptı. Şimdi önümüzdeki Lig maçına bakacağız.

Takım daha çok birlik oldu. Neler yapmamız gerektiğini konuştuk. Biz iyi bir takımız ve takım kendini göstermeye başladı. Herkes elinden gelenin en iyisini yapacak ve herkes bu takımdaki rolünü biliyor.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

EuroLeague gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir