Villeurbanne’den Bartzokas: “Dersimizi almışsak maç görünecek”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Olympiakos koçunun söylediklerinin detayları:

Geçen Cuma günkü maçta Villeurbanne’ın yenilgisinden sonra takımının dersini alıp almadığı (15/01): “Umarız asla bilemezsiniz. Oyun, bir takımın ilerlediğinin, hazır olduğunun, kararlı olduğunun ve hedeflerine ulaştığının her zaman kanıtıdır. Yani maç, alıntılarla dersimizi aldığımızı kanıtlayacak. Benim için Villeurbanne’ın yenilgisinin sadece rakibin devalüasyonunun veya rahat bir yaklaşımın değil, aynı zamanda rakiplerin iyi görünmesinin bir ürünü olduğunu söylemek isterim. Hala Villeurbanne’ın gol pozisyonu ne olursa olsun iyi bir takım olduğuna inanıyorum. “Yetenekli ve atletik bir takım.”

Önceki maçtaki planın doğru olup olmadığı, ancak doğru uygulanmadığı veya yarınki (19/01) maçına göre planın bazı kısımlarını revize etmesi gerekip gerekmediği konusunda: “Her ikisi de. Açıkçası, olumsuz bir sonuçtan sadece oyuncular sorumlu değil, aynı zamanda koçlar da sorumlu. Yani uyguladığımız taktikler uygun değildi. Bazı değişiklikler yapıyoruz, ancak önemli ve bunu bir bahane olarak kullanmıyorum, sahip olduğumuz iki acele oyuncumuz Papanikolaou ve Martin oyunun dışında kalmıştı. Ve bu, yoğunluk ve temas açısından net bir şekilde giden bir eşleşmeydi. “Bu konuda bizim için önemli olan iki oyuncu onlar.”

Olympiakos için: “Olmamız gereken takım olabilmemiz için galibiyetlerden sonra iyi olmamız gerekiyor. Galiba mağlubiyetlerden sonra tüm takımlar bir araya geliyor ve bir şeyleri ispatlamak için bir sebep daha var. Ancak üst üste üç galibiyetten geldik, evde galibiyet yapmak zorunda kaldık ve olmadık. Bunu yaptığımızda seviyeyi değiştireceğimize inanıyorum… Maçları kazandığımızda mutlaka kazanmalıyız ”.

Aaron Harrison: “Daha iyi hazırlanmalıyız”

Harrison

“Bizim için zor bir yenilgiydi. Bizden daha iyi oynadılar ve zaferi hak ettiler. O gecelerden sadece biriydi, yarınki maçta takım olarak çok daha sıkı oynamalı ve daha çok dövüşmeye hazır olarak sahaya çıkmalıyız. Dediğim gibi onlardan daha sert oynamalı ve iyi oranlarda çekim yapmalıyız. “Bunu yaparsak, bir sorunumuz olacağını sanmıyorum.”

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, bağımsız değişkenler): n.queue.push (bağımsız değişkenler)}; eğer (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (pencere, belge, 'komut dosyası', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '1768901460005054'); fbq ('parça', 'Sayfa Görünümü'); fbq ('izin', 'hibe');

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir