Amerika’nın En Prestijli Yaz Basketbol Kampları

Yaz gelmek üzere, oyununuzu geliştirmek ve okulların dikkatini çekmek için hangi basketbol kampına katılmanız gerektiğini öğrenmenin zamanı geldi. Amerika‘da basketbol kampları bol ve doğal olarak bazıları diğerlerinden daha iyi. Size harika basketbol drilleriyle ve iyi bir eğitimle meydan okuyacak ve sizi bir oyuncu olarak daha iyi hale getirecek bir kamp bulmak istiyorsanız, bu makaleyi kaçırmayın.

Çok sayıda yurt dışı kamp seçeneği olduğundan hangisinin gerçekten iyi olduğunu bulmak zor olabilir. Zamanınızı ve paranızı bir kampa harcayacaksınız, buna değmesini istersiniz. Bu liste; Amerika’nın dört bir yanında bulabileceğiniz en iyi basketbol yaz kamplarından bazılarının listesidir. Gerekli bilgilere, kamp adına tıkladığınızda o kampın kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hoop Group Basketball Camps

Hoop Grup Kampı, New Jersey’de bulunur ve yaz kampları 3-10. Sınıflar arasındaki oyuncular için önerilir. Tüm kamplar bir araya getirilmekte ve 4 adet NBA ebatlarında basketbol sahasında gerçekleştirilmektedir. Kamptaki bazı spesifik eğitimler; Point Guard Okulu, Basketbol 101 Kampı, vs. Oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak iyi eğitmenlere sahipler. “Hoop Group Skills Camp, 1963 yılından bu yana Amerika’daki en iyi yaz basketbol kamplarından birini yürütüyor. En iyi lise ve üniversite antrenörleri, her yıl bilgilerini genç basketbol oyuncularına aktarmak için Poconos’a geliyor.

Point Guard College Basketball Camp

Point Guard College, sadece basketbol oynamayı değil, aynı zamanda düşünmeyi de öğreten mükemmel bir kamp sunuyor. Belli başlı alanlara odaklanmak için özel kamplara sahipler. Bu kampın hedeflerinden biri, hangi konumda olursanız olun veya hangi kampa giderseniz gidin, yine de bir oyuncu olarak sizin daha iyi olmanızı sağlamaktır. PGC ile ilgili bir diğer harika şey, ülkenin dört bir yanında kamplarının olması. Ayrıca, ürünlerinin arkasında güvenle duruyorlar ve % 100 para iadesi garantisi veriyorlar.

Five Star Basketball Camp

Five Star Basketball Kampı yaz basketbol kampları için güvenilir bir kaynak. Seçebileceğiniz çeşitli tarihler sunuyorlar ve ülkenin dört bir yanında da dolaşıyorlar. Five Star, 10-18 yaşları arasındaki erkek ve kız çocuklar için hafta boyu kamplar ve 7-17 yaş çocuklar için de günlük kamplar sunmaktadır. Eğer sezon için oyununuzu geliştirmeyi düşünüyorsanız, bunu yapmak için en doğru yerlerden biri bu kamp.

Phenom Basketball Camps

Phenom, ortaokul ve lise çağındaki erkek ve kızlar için oldukça başarılı kamplar gerçekleştiriyor. Amerika’nın hemen hemen her yerinde kaydolabileceğiniz bölgesel kampları var. Gelişim elde etmek ve iyi oyunculara karşı oynamak istiyorsanız, bu kamp sizin için.

The National Basketball Academy

Ulusal Basketbol Akademisi, farklı NBA ve WNBA takımlarıyla ortaklık kurdu ve yaptıkları bu kamplarda genç oyuncu yetiştiren ekipleri temsil ediyorlar. Değişik NBA tesislerinde kamplar düzenliyorlar ve Houston Rockets baş antrenörü Kevin McHale gibi misafir ziyaretçileri oluyor. Daha iyi olmak için bir yer arıyorsanız ve bunu gerçekten harika bir ortamda yapmak istiyorsanız, bu harika bir basketbol kampı.

Elite Hoops Basketball Camp

Elite Hoops, Nike Sports kamplarının resmi operatörü olan US Sports kampları ile ortaklık kurdu; böylece kaliteli antrenörlere ve iyi imkanlara sahip olacağınızı, başarılı bir deneyim yaşayacağınızı biliyorsunuz. Ayrıca kamplarını farklı ülkelerde de gerçekleştiriyorlar.

Advantage Basketball Camp

Advantage Basketball Kampları, muhtemelen çoklu kamp yerleri sunuyor. Onlar daima yeni kamp tarihi ve yerleri ekliyorlar. Basketbol kamplarının yaşları 7-18’dir. Bu kamp iyi bir üne kavuştu ve 1986 yılından bu yana varlığını sürdürüyor ve bazı tarihçesi var. Görevleri sadece basketbol öğretmek değil çocuk öğretmektir.

NBC Basketball Camp

NBC Basketball Kampları, ülke çapında 50’den fazla şehirde ve dünya çapında kamplar yapmaktadır. Bu, büyük bir ihtimalle kamplarından birine katılmak için çok uzaklaşmanız gerekmeyecek demektir. Bu kamplar, bugün Amerika’daki en büyük kamp programlarından biridir ve birçok farklı kamp türü sunmaktadırlar. Gece kampları, gündüz kampları, elit kamplar, özel kamplar ve daha fazlası.

Snow Valley Basketball Camp

Snow Valley Basketbol Kampı, Iowa’daki Waverly’de olup Wartburg College kampüsünde yapılmaktadır. Oyuncu – antrenör oranı 8’e 1’dir ve bu, sizinle yeterince ilgilenileceği anlamına gelir. Bu kamp, Sports Illustrated’da “ülkenin en iyi temel kamplarından biri” olarak nitelendirildi. Ayrıca, kampdaki tipik bir günün nasıl olacağını sitelerindeki dökümanda görebilirsiniz.

Basketball World Mini Camp

Basketbol Dünyası Mini Kampları, yalnızca iyi kamplar sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir antrenör veya veli olarak da tesislerinde kalmanıza olanak sağlar. Kamplarının çoğu basketbolcuların daha iyi şut atmalarına yardımcı olmalarıyla biliniyor. Bu tarz kamplarda yalnızca iyi bir şutör olmanız konusuna odaklanıyorlar.

 

Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Kamplar hakkında görüş veya sorularınız varsa lütfen, yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

Amerika’nın En Prestijli Yaz Basketbol Kampları” hakkında 3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir