Barça, Zenit’i geride bırakarak zirvede kaldı

Barça, Zenit’i geride bırakarak zirvede kaldı

2021-10-22T22:47:24+00:00

2021-10-22T22:47:24+00:00.

Alex Molina Perello

22/Eki/21 22:47

Eurohoops.net


Alex Molina Perello
Çok sayıda Mirotic tarafından komuta edilen Jasikevicius, Euroleague’de art arda beşinci zaferi kazanmayı başardı.


Tarafından Alex Molina info@eurohoops.net

Barça ve Zenit, Euroleague’in beşinci gününü beklenenden çok daha az eşit bir düello ile kapatmaktan sorumluydu. Galibiyetle mücadelenin zirvesinde devam etmesini sağlayan Katalanlar, 84-58 ile Armani Milan ile liderliği paylaşıyor.

Euroleague çeyrek finallerinin son serilerinden birinin yeniden yayınlanması sadece bir renge sahipti. Kevin Pangos’un yokluğunun dikkate alınması gereken bir şey olduğu doğru olsa da, Zenit kadar karmaşık ve Palau’ya üç zafer ve bir mağlubiyetle gelen bir takımın savaşa sadece 10 dakika vereceğini pek kimse beklemiyordu. maçın.

Skorborddaki 40 düzenleyici dakikaya ulaşılmadan çok önce maçın sona ermesinin büyük suçlusu, Nikola Mirotic. Karadağlı bir kez daha Barça’nın liderliğini yaptı ve bugün açık ara en iyisiydi: sadece 15 dakikalık oyunda 28 puanlık bir PIR için 20 sayı ve 4 ribaund.

Bu puanların önemli bir kısmı, yerel takımın 24-8 gibi yüksek bir skorla oyunu tamamen bozduğu ve Xavi Pascual’ın adamlarının uçuşa geçemediği ikinci çeyrekte geldi. İkinci yarıda, her iki taraf da baltayı gömdü ve sıfır rekabet gerilimi ile en sıra dışı an oldu. Hepsinden öne çıktı Sertaç ŞanlıSakatlığının ardından takımına dönen ve maçı 11 puanla tamamlayan oyuncu.

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir