Klay Thompson ve Dwight Howard’dan Tarihin En İyi 75 Oyuncusu Listesine Tepki

2021-10-22T14:14:00+00:00

2021-10-22T14:18:32+00:00.

Arma Kaynar

22 / Eki / 21 14:14

Eurohoops.net


Arma Kaynar
Klay Thompson ve Dwight Howard, tüm zamanların en iyi 75 oyuncusu listesinde yer almamıştı…


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

NBA yönetimi, tarih boyunca bünyesinde mücadele eden en iyi 75 oyuncudan oluşan bir liste yayınladı. Bu listenin yayınlanmasının ardından basketbol çevrelerinde doğal olarak listenin doğrulu üzerine tartışmalar başladı.

Taraftarlar bazı oyuncuların listede yer almamasına büyük tepki gösterirken Klay Thompson ve Dwight Howard gibi isimler de en iyi 75 oyuncu arasında yer almamalarına kişisel sosyal medya hesaplarından tepki gösterdiler.

Tüm zamanların en iyi şutörlerinden birisi olarak kabul edilen ve Golden State Warriors formasıyla 3 şampiyonluk kazanan Klay Thompson, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Basketbol yeteneklerim hakkında çok masumca düşünüyor olabilirim ama bana sorarsanız ben tüm zamanların en iyi 75 oyuncusundan birisiyim.” ifadelerini kullandı.

Listede yer almamasına tepki gösteren bir diğer isim de Los Angeles Lakers formasını giyen Dwight Howard’dı. Kariyerinin ilk döneminde NBA’in en dominant oyuncularından birisi olan Howard, 3 kez Yılın Savunmacısı ödülünü kazanmış ve Orlando Magic‘i 2009 yılında NBA Finallerine taşımıştı.

Howard, listede yer almamasına kişisel hesabından yaptığı paylaşımda tek kelimelik bir tepki gösterdi ve “Saygısızlık” ifadesini kullandı.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

NBA gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.