Danny Green: Modern Paxon ve Steve Kerr olma şansını kaçırdınız (Videolar)

Tarih bir saçmalık gibi tekerrür ediyor. Evet, Danny Green Spurs ve Raptors ile şimdiden iki şampiyonluk kazandı. takımlarının önemli bir parçası olarak, ancak bu kez Kupayı LeBron James ve Anthony Davis’e verecek adam olma fırsatını kaçırdı.

Zamanlayıcıda 16 ”ile Lakers’ın son topunda, Top tabii ki LeBron’a gitti. Penetrasyonu yaptı ama neredeyse tüm Heat savunması ona düştü ve onu bitiş çizgisine götürdü. Ancak bazıları işaretlenmemişti.

Danny Green onlardan biriydi. Tek başına, üç sayılık atışta rahatsız edilmeden, deneyimli şutör ve harika şutör 7.25 metre dışında (o ana kadar Oyun5’te 2/4 vardı) tabii ki şampiyonluk atışını yaptı . Ancak başarılı olamadı. Bu çok önemli basket için “büyük” olma, hatırlanması gereken (ve) bir fırsatı kaçırdı.

Elbette biraz zaman vardı. Altı saniye. Ancak top, Markif Morris hücum ribaundunu aldıktan sonra Lakers’ta kaldı. Ancak Cavaliers’tan Warriors’a karşı bir başka αλ Jay R Smith gibi o da topla ne yapacağını bilmiyordu. Bir hata yaptı ve LeBron bir kez daha saçını çekecekti. Artık pek bir şeye sahip olmasa bile.

Bulls hanedanlığında, iki beyaz atıcı, 1993’te John Paxon ve 1997’de Steve Kerr, kendilerini Danny Green ile aynı konumda buldular.

Altıncı finaller. Sırasıyla Suns ve Jazz ile. Bulls, 3-2 galibiyetle (bu yıl Lakers 3-1) önde gidiyordu ve önemli yere sahipti. Michael Jordan ateş etmedi. Pipen bile. Kukots veya Horace Grant bile değil. Top Bulls’un “görünmez” oyuncularına gitti kilit liderlerin ekleri – özellikle Ürdün, şimdi ne diyecek? Yalan mı? – bir gece için kahraman oldu. Sonsuza kadar kalan bir gece.

John Paxon’un 1993’teki üç sayılık şampiyonluğu

1997’de Steve Kerr’in iki puanlık başlığı

Ve Kerr’in Michael Jordan’ın ateş etmemesi için yaptığı komik açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir