Bucks, Giannis Antetokounmpo’yu takas etmeyecek

Bu, akla gelebilecek hemen hemen her medya platformunda birden çok kez bildirildi – burada NBC Sports’ta da dahil olmak üzere, Bugünün NBA Güç Sıralaması kadar yakın zamanda kaynaklarımız tarafından – ancak bir kez daha gözden geçirelim:

Milwaukee Bucks, Giannis Antetokounmpo ile ticaret yapmayacak. Bu yaz onlarla bir supermax sözleşme uzatması imzalamamayı seçse bile. Olmuyor.

Bunu en son yazan ESPN’deki Tim Bontemps:

Birden fazla kaynak, Milwaukee’nin uzatmayı devrederse Antetokounmpo ile ticaret yapmayacağını kesin olarak söyledi. Bunun yerine, Bucks kadrolarını iyileştirmeye çalışacak ve gelecek yılı Antetokounmpo’ya neden kalması gerektiğini göstermek için kullanacak.

Beklemek, önümüzdeki 12 ay boyunca Antetokounmpo’ya Milwaukee’ye göre maksimum kaldıraç gücü sağlayacaktır.

Bu yola gitmesini bekleyin. LeBron James / Rich Paul oyun kitabının dışında, listeye eklemeye devam etmek ve iyileştirmeler yapmak için küçük ve orta ölçekli ekip üzerindeki baskıyı sürdürmek. Milwaukee’de kalmaya her niyeti olsa bile – ve bunun böyle olduğuna inanan kaynaklardan duydum – seçenekleri açık tutma ve organizasyona baskı yapma konusunda bilgelik var.

Antetokounmpo, sezon bitiminden hemen sonra Buck’ın sahipliği ve yönetimi ile bir araya geldi ve tüm hesaplara göre herkes o toplantıyı aynı sayfada bıraktı. The Bucks, Yunan Freak’e rekabet etmek için vergiyi ödeyeceklerini söyledi.

Bucks, diğer herhangi bir takımdan daha fazla para sunabilir – supermax, beş yıl boyunca maaş üst sınırının (ne olursa olsun)% 35’i değerinde olacaktır. 254 milyon dolarlık bir kontrat olduğu tahmin edilen pandemiden önce, şimdi daha az olacaktı. Başka hiçbir takım ona dört yıl boyunca sınırın% 30’undan fazlasını sunamaz. Ayrıca Milwaukee, Amerika Birleşik Devletleri’nde tanıdığı tek evdir; o ve ailesinin yaşadığı ve güvende hissettiği ilk yer burası. Oğlu da Milwaukee’de. Kalması için pek çok neden var.

Gelecek sezonun ortasında Giannis Antetokounmpo, Bucks yönetimine girip “burada yeniden imza atma şansım yok, beni takas et” dese mecbur kalacaklardı, ama bu olana kadar – ve yine, olmadı ” t oldu ve bu gerçekten Antetokounmpo’nun tarzı değil – Milwaukee onu takas etmeyecek.

NBA, oyunun kendisi kadar oyuncu hareketi, takım oluşturma ve oyunun kültürü hakkında da çok veya daha fazla hale geldi. Hayranlar söylentilere ve oyuncu dramasına susamış ve her zaman bir sonraki büyük şeyi arıyorlar – ve Antetokounmpo, hareket edecek bir sonraki büyük oyuncu olabilir. Olabilir.

Sadece Bucks’ın onunla ticaret yapacağına bahse girmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.