Carmelo Anthony tekrar spor salonuna döndü

Yeni bir Carmelo Anthony kasabada. ‘Skinny Melo’ iki ay önceydi ve şimdi ‘Gym Melo’ su yüzüne çıktı.

17 yıllık All-Star’ın perşembe günü NBA Skills Koçu Chris Brickley tarafından bir video yayınlandı ve spor salonunda fotoğraf çekildi ve sosyal medyada kesinlikle beğenildi. Melo, Portland Trail Blazers Batı Konferansı play-off’larında sekiz tohum için mücadele ettiğinde NBA “Bubble” da kaldığı yerden devam etmiş gibi görünüyordu.

İşte detaylandırılan tam detay:

  • Üç sayılık atış
  • Üst üste ikisini kaçırmadan 5 noktadan bir dripling üstü şut
  • Arka arkaya iki atış kaçırırsanız, alıştırmaya baştan başlayın

Chris Brickley Instagram’da “Carmelo Anthony, kendisini ‘baskı durumlarına’ sokan sadece 3 özlemle öldürdü” dedi.

[Listen to the latest Talkin’ Blazers Podcast with hosts NBA Champion Channing Frye and Emmy Award winner Dan Sheldon with special guest former Portland Trail Blazer Terry Porter].

Trail Blazers için en büyük kararlardan ve sezon dışı hamlelerden biri, Anthony’yi Portland’da bir kontratla yeniden imzalama olasılığı. Melo, basketbol kariyerinin henüz bitmediğini belirterek, Rip City’de kalma arzusunu dile getirdi.

Portland olması için dua ediyorum. Açıkçası, Portland’da bir ev bulduğumu düşünüyorum ”dedi Melo, Trail Blazers’ın Los Angeles Lakers tarafından playofflarda elenmesinden sonra. “Organizasyona alıştım. Takımdaki adamlarla rahatladım. Benimle rahat ettiler. Kariyerimin bu noktasında, bunun benim için en uygun seçenek olduğunu düşünüyorum … Umarım günün sonunda Portland olur. “

[RELATED]: Carmelo Anthony Trail Blazers’a dönen pinot noir’da dinlenebilir

Melo, Blazers’la 58 normal sezon maçında 15.4 sayı ve 6.3 ribaund ortalamaları yakaladı.

36 yaşındaki oyuncu hala oynamak istiyor ve sezon dışı iş ahlakı bunu kanıtlıyor. Bu fırsat Portland’da bir kez daha bekleyecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.