EuroLeague Fantasy haftası için ilgi çekici Panathinaikos seçenekleri


Dimitris Minaretzis / info@eurohoops.net tarafından

Turkish Airlines EuroLeague Normal Sezon 5. Turu, bu hafta oynanacak kalan 6 maçta Fantezi tercihlerimizi Perşembe ve Cuma günleri sahaya çıkması planlanan 12 takımla sınırlıyor. Başlangıçta planlanan dokuz olaydan üçü, Zenit Saint-Petersburg, ALBA Berlin ve LDLC ASVEL Lyon-Villeurbanne’de yayılan pozitif koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.

Bahsedilen takımlardan ve rakiplerden AX Armani Exchange Olimpia Milan, TD Systems Baskonia ve Anadolu Efes’in oyuncuları bu hafta hiçbir işe yaramayacak.

Düzeltilmiş Fantezi düzenlemeleri, üç yerine beş değişikliğe izin verir, ayrıca kadronuzda son dakika değişikliklerine izin verir.

Panathinaikos oyuncuları Papapetrou ile sahaya çıktı

Bu hafta ipuçlarımız yoğun bir şekilde Panathinaikos OPAP’a odaklanıyor, çünkü Ioannis Papapetrou Fenerbahçe Beko ile iç saha maçını kaçırıyor. Tam tersine, Lefteris Bochoridis, Yunan güç santralinden başka seçenekler üreterek geri dönecek.

Bochoridis, açılışın Fantasy puanı kazanması için iyi durumdaydı. Sadece 0,58 birim maliyeti. Baş antrenör Giorgos Vovoras için oyun kuruculardaki küçük derinlikle birleştiğinde, onu sağlam bir Fantezi seçeneği olarak ortaya koyuyor.

Leonidas Kaselakis, şu anda 0,59 birim değerinde bir başka bütçe dostu oyuncu. Papapetrou’nun yokluğunda, yükseltilmiş bir rol için hazır olabilir.

Benzer bir bağlam hem Howard Sant-Roos hem de Konstantinos Mitoglou’ya uyar, ancak daha yüksek bir fiyatla sırasıyla 1.34 ve 1.20. Uzun dakikalarda, bol miktarda fantezi puanı üretmeleri beklenir.

Zaten maç başına 15 sayıdan fazla ortalama alan Mitoglou için daha fazla sayı ve ribaund. Birden üçe kadar oynayan Sant-Roos, Bochoridis’in geride olduğu küçük ileri pozisyona odaklanabilir.

Aynı takımdan dört oyuncunun tek bir Fantasy kadrosunda bulunmasına izin verilmez. Tek taraftaki birden fazla oyuncunun güçlü Fantezi gezileri kaydetmesi her zaman olası değildir. Ancak genel olarak birkaç seçenek bizi Panathinaikos’a itiyor. Çifte Yeşiller ilavesi, özellikle ucuz ve pahalı oyuncuları eşleştiriyorsanız bu hafta hile yapabilir.

Mitoglou’nun yükselmesini bekliyoruz. Burada bizim favorimiz.

Ekiplerimize göz atın:

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.