Unicaja en iyisini sona bırakıyor


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

O Unicaja Buducnost ile birlikte EuroCup’un B Grubu’nu yenerek 3-1’lik bir rekorla liderlik ediyor. Germani Brescia tarafından 86-69, parlak geçen dönem sayesinde.

Darío Brizuela Y Francis Alonso (Sırasıyla 17 ve 15 gol) evinde en çok gol atan oyunculardı, ancak Alberto Diaz 9 sayı ve 8 asistiyle en üstün oyuncu oldu. 18 puan Kenny Chery ve 14 sayı 8 ribaund Drew Crawford şimdiye kadar sadece bir galibiyet elde eden Brescia için yetersiz kaldılar.

Malagueños, ilk anlarda daha büyük başarı gösterdi ve bu da ikinci çeyrek başlar başlamaz iyi bir gelir elde etmelerini sağladı (31-12). Bu EuroCup’ta dizel motor gibi çalıştıklarını gösteren İtalyanlar yavaş tepki verdiler ama önde geldiler.

İkinci çeyrekte korna çalmaya başladılar ve öne geçmelerini sağlayan bir 0-11 koşusuna başladılar. Unicaja, direnişle karşılaşmaya başlıyordu.

Ancak, oğulları Luis Casimiro Son için en iyisini kurtardılar ve büyülü bir son çeyrekte 29 sayı atıp Leonessa’yı geçtiler. La Mancha’dan gelen teknisyen dakikalar bile verebilir. Rafa Santos, Yannick Nzosa’dan iki önce, 16 yıl, 10 ay ve 10 günde Unicaja için ilk çıkışını yapan en genç ikinci oyuncu oldu.

fotoğraf Unicaja – M. Pozo

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.