CSKA, Pierre Henry’nin hizmetleriyle ilgileniyor

CSKA, Pierre Henry’nin hizmetleriyle ilgileniyor

2021-06-09T18:59:28+00:00

2021-06-09T18:59:28+00:00.

Kostas Ioakimidis

09 / Haz / 21 18:59

Eurohoops.net


Kostas Ioakimidis

Eski UNICS oyuncusu, oyun kurucu olarak CSKA’nın ana transfer hedefi


Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

CSKA oyun kurucu arıyor ve Mundo Deportivo’ya göre Rus kulübü aktif olarak Pierria Henry ile görüşüyor. Eurohoops’un oyuncu hakkındaki bilgilerini ve Real Madrid ile müzakerelerde başarısız olduğunu doğrulayan yayından bir rapora göre, CSKA Amerikalı defans oyuncusuyla sözleşme imzalamanın ana favorisi.

Baskonia’nın Tanteo’daki hakları sayesinde, Henry için başka bir İspanyol kulübü tarafından yapılan herhangi bir teklifi tekrarlama ve onu tutma yeteneğine sahip olduğu ve oyuncu dünyanın herhangi bir ülkesinde serbest oyuncu olduğu unutulmamalıdır.

Başlangıçta Bask Ülkesi ve Real Madrid, Tanteo’nun haklarını satın almak için bir anlaşmaya yakındı, ancak Luca Vildosa’nın Bask Ülkesinden Nix’e transferinden sonra her şey değişti.

Ancak Eurohoops kaynaklarına göre CSKA Euroleague’deki ana oyunculardan biri olmaya devam etse de Henry’nin yakın zamanda geleceği hakkında nihai bir karar vermesi pek olası değil. Aksine, önce Senegal’e karşı Olimpiyat elemelerinde oynaması ve ardından hareket tarzını belirlemesi bekleniyor.

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir