EuroLeague ve Tripoki ortaklığı genişletiyor | Eurohoops


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

EuroLeague Basketball, EuroLeague ve EuroCup için resmi rezervasyon portalı olmaya devam edecek olan Tripoki by Detur ile ortaklığını genişletti.

EuroLeague’e göre:

Euroleague Basketball, başarılı bir ilk iki yılın ardından Tripoki by Detur, kıtanın en iyi yarışmaları, Turkish Airlines EuroLeague ve 7DAYS EuroCup için resmi Seyahat Rezervasyon Portalı olmaya devam edeceğini duyurmaktan gurur duyar.

Tripoki, seyahatleri hızlı ve kolay rezerve edilmesini sağlayan teknolojiyle rekabetçi fiyatlarla sayısız seyahat seçeneği sunar. Tripoki ayrıca etkinliklerin biletlerini de içeren büyük etkinlikler ve konserler için paketler konusunda uzmanlaşmıştır.

“EuroLeague ve EuroCup’ta seyahat için resmi bir ortağa sahip olma hedefimiz taraftarlar için anılar yaratmaktır ve Tripoki, son iki yıldır olduğu gibi ileride de bu önemli hedefle ilgilenmeye devam edecek,” Euroleague Basketbol Başkanı ve CEO’su Jordi Bertomeu, dedi. “Bu yeni anlaşma, hayranlarımıza seyahat seçeneklerinde en iyisini sunmaya devam edebilmek için aramızda inşa edilen güveni ödüllendiriyor.”

“Kıtadaki en büyük basketbol yarışmasını daha da geliştirmek için bu yolculuğa birlikte devam etmek bir ayrıcalık.Detur Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlikaya, ”dedi. “Hedefimiz müşterilerimize en iyi spor ve kültürel deneyimleri sunmak ve şüphesiz Euroleague Basketbol müsabakaları dünyadaki en iyi etkinliklerden bazıları.”

Euroleague Basketball ve Tripoki, hayranlar için benzersiz bir şekilde harika seyahat ve oyun deneyimleri yaratmak gibi ortak bir hedefi paylaşıyor. Tripoki, taraftarların yalnızca ekiplerini desteklemek ve unutulmaz anların bir parçası olmakla ilgilenebilmeleri için en iyi bağlantılar için kolay rezervasyon ve konforlu bir konaklama sunar. Taraftarlara örnek teşkil edecek şekilde bakmanın yanı sıra Tripoki, Euroleague personeli, hakemler ve Final Four takımlarının tüm seyahat ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Tripoki, Euroleague Basketball’un küresel ortaklık platformunun şirketlere marka bilinirliği, müşteri katılımı ve pazar büyümesi açısından aradıklarını nasıl sunduğunu anlatan, EuroLeague ile uzun vadeli ilişkisi olan Detur tarafından başlatılan bir çevrimiçi rezervasyon portalıdır. Bu tür bir büyüme, ısmarlama hesap yönetimi yoluyla geliştirilmiş hizmetlerle birleştiğinde, sıralamaları her sezon boyut ve çeşitlilik bakımından artan Euroleague Basketball ortaklarının neden sözleşmelerini tutarlı bir şekilde yenilediklerini ve şu anda bir grup olarak ortalama sekiz yıllık görev sürelerini açıklıyor.

Fotoğraf: EuroLeague

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.