Jeep Elite 5. Gün Özeti


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

Fransız Jeep Elit Ligi 5. Gün oyunlarının büyük kısmı Cumartesi (17/10) tarihinde gerçekleşti ve bazı güç merkezleri rakiplerine karşı etkileyici galibiyetler elde etti.

Roanne – Cholet 96 – 88

Sylvain Francisco 27 ​​sayı ve altı asistle Roanne’yi sezonun ilk galibiyetine götürdü. Cholet (Kylon Davenport 20 sayı, dokuz ribaund) maçı kaybetti ancak en ciddi darbe, ertesi gün baş antrenör Erman Kunter dahil olmak üzere takımın birkaç üyesinin koronavirüs testi pozitif çıkmasıyla geldi.

Nanterre – Strazburg 89-80

Nanterre dördüncü periyodun başında 66 – 71 gerideydi ancak Strasbourg’u Chris Warren ile 21 sayı ve Isaia Cordinier ile 17 sayı geride yenmek için geri döndü.

Brandon Jefferson 16 sayı ve 6 ribaund alırken, Bonzie Colson Strasbourg’a 15 sayı düşürdü.

AS Monaco – Elan Chalon 90 – 60

Altı oyuncunun çift rakamlarla gol attığı Monaco, evinde Chalon’a karşı bir güç gösterisi yaptı. Marcos Knight (17 sayı), Dee Bost (14 sayı) ve Damian Inglis (14 sayı) dengeli bir Monako hücumuna liderlik etti.

Rafi Menco (15 sayı, altı ribaund) ve Myles Hesson (14 sayı) Chalon’un en golcüleri oldu.

JDA Dijon – Pau Orthez 87 – 71

Dijon, evinde Orthez’e kadar her iki uçta da mükemmel bir performans sergiledi. Chase Simon ve Hans Vanjwin sırasıyla 19 ve 18 sayı ile başı çekerken, ikincisi beş kuruş ekledi.

Shannon Evans, 20 sayı artı yedi asistle Chalon’dan ayrıldı.

Orleans – Chalons Reims 99-79

Luke Fischer (22 sayı) ve LaMonte Ulmer (21, beş ribaund), Orleans’ı Chalons Reims ve 2-2’yi geride bırakan güçlü bir ikili oluşturdu. İkincisi, Jalen Adams’ın (31 sayı) çabalarına rağmen bu sezon Fransız Ligi’nde galibiyetsiz kaldı.

Boulazac – Le Portel 70 – 71

Boris Dallo, Le Portel – Boulazac maçında az önce yedi sayı attı, ancak üçü, galibiyetini misafirlere veren bir dakika kala üç sayı yaptı. Charles-Noé Abouo genel klasmanda Le Portel’i 19 sayı ve altı ribauntla yönetti.

Boulazac adına Edgar Sosa 19, Kevin Harley 14 sayı attı.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.