Khimki: Mayıs (ve) gelecek sezon VTB’den uzak durun!

Khimki: Mayıs (ve) gelecek sezon VTB’den uzak durun!

2021-05-14T23: 28: 30 + 00: 00

2021-05-14T23: 53: 41 + 00: 00.

Axilleas Mavrodontis

14 / Mayıs / 21 23:28

Eurohoops.net


Axilleas Mavrodontis

Khimki, Rusya’dan gelen raporlarda Moskova ekibinin yeni sezonda VTB’nin dışında bile kalabileceğini belirten raporlarla sorunlar yaşamaya devam ediyor!


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Onun sorunları Khimki ile ilgili sorunlardan sonra da durma Euroleague, ona geç ödemeleri için bir yasak getirildi, ancak aynı zamanda play-off’larının devamının dışında bırakıldı. VTB, yeni sezonda ligden çıkma ihtimali yüksek olduğu için bir tane daha geliyor.

TASS ile yaptığı röportajda belirttiği gibi Moskova Banliyöleri Spor Bakanı Romar TeriyuskovKhimki yarışmaya devam etmeyebilir VTB Ligi, eğer gerçekleşirse, birkaç Avrupalı ​​basketbol yıldızının oynadığı ve adı ayrılmaz bir şekilde birbiriyle bağlantılı olan kulüp için “mezar taşı” olabilir. Euroleague gol kralı, Alexei SvendOlympiacos’un şu anki koçu da yedek kulübesinin yanından geçerken, George Bartzokas.

Romar Teryuskov röportajında ​​şunları söylüyor: “Khimki basketbol takımı VTB Ligi’nde oynamayı bırakabilir. Her durumda basketbol, ​​çevresinde büyümeye devam edecek. Kulübün sorunları biliniyor. Bu yüzden, gelecek sezon VTB Ligi’nde oynamazsa, bölgede daha düşük bir seviyede oynayacak bir takım kuracağız “.

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir