LeBron James, Los Angeles Lakers’ın Miami Heat karşısındaki başarısının onu tanımlamayacağını söylüyor

 

LeBron James bir çekim yapıyor
James ve Lakers, son dönem Bryant tarafından ortaklaşa tasarlanan ‘Black Mamba’ şeridini giyecekler.

LeBron James, dördüncü bir NBA şampiyonluğuna yaklaşırken, basketboldaki başarılarının mirasını tanımlamayacağını söylüyor.

James’in Los Angeles Lakers, Cumartesi günü 02: 00’de (TSİ) oynanan Cuma günü beşinci maça giden yedi maçın en iyisi NBA finalinde Miami Heat’i 3-1 önde gidiyor.

Bir galibiyet, Miami Heat ile kazandığı iki şampiyonluğa ve Cleveland Cavaliers’daki tek başarısına katkıda bulunur.

James, “Hikaye nasıl anlatılması gerektiği ve nasıl yazılması gerektiği anlatılacak,” dedi James.

35 yaşındaki, “Hayatımı mirası düşünerek yaşamıyorum.

“Yerde yaptıklarım benim için yerde yaptıklarımdan daha önemli.”

James, kariyeri boyunca toplumun daha az şanslı kesimlerine destek sunmaya dahil oldu ve ayrıca sesini, Afrikalı-Amerikalı kadın Breonna Taylor’ın Mart ayında polis memurları tarafından vurulması gibi tartışmalı konuları vurgulamak için kullandı.

Bu hafta, iki yıl önce kurduğu okuldaki çocukların resimlerinin yanı sıra ABD’deki tahıl kutularının önünü de süslediğini gördü. Olimpiyatlarda iki kez altın madalya kazanan isim, bu tür anların “hayatımın en iyileri” arasında olduğunu söyledi.

Amerikalı, “Basketbol maçı beni geçecek” diye ekledi. “Nasıl hareket ettiğim, yürüdüğüm, neyi öğütlediğim ve hakkında konuştuğum ve gelecek nesle nasıl ilham verdiğim benim için en önemli şeydir. Oyunumu takdir ediyorsanız – harika, eğer yapmadıysanız, o zaman bu da harika.”

‘Bir efsanenin üniforması’

Bryant ve kızı Gianna'nın bir duvar resmi
Bryant ve kızı Gianna, Ocak ayında bir helikopter kazasında ölen dokuz kişi arasındaydı.

James, Lakers’ın NBA şampiyonluğuna ulaşmasına yardım ederse, bu, son Kobe Bryant’ın takımı başarıya götürdüğü 2010’dan beri ilk kez olacak.

Bryant, Lakers ile beş şampiyonluk kazandı, ancak bir maçta öldürülen dokuz kişiden biriydi. Ocak ayında helikopter düştü.

Cuma günü Lakers, geleneksel altın renklerini değiştirecek ve adını Bryant’ın çok iyi bilinen takma adından alan bir şerit olan ‘Black Mamba’ formalarında yarışacak.

Lakers, Bryant tarafından ortaklaşa tasarlanan ve 2017’de piyasaya sürülen forma giyerken itiraz ettikleri dört play-off maçını da kazandı.

“Üzerinde yılan mamba baskısı var ve bir şey ifade ediyor, sadece bir üniformadan daha fazlası,” diye ekledi James.

“Serinin kendisiyle gurur duyması için seriye 20 yıl boyunca kan, ter, gözyaşı ve özveri veren bir kişiyi temsil ediyor. Bence bir efsanenin sahip olduğu bir üniforma giydiğinizde oldukça havalı. eller yukarı. “

BBC Çevresinde Okumak İçin Banner Görseli - MaviAltbilgi - Mavi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.