D. Giannakopoulos: “KAE Panathinaikos’un satışı için ciddi öneriler var”

KAE’nin hisselerini halen elinde bulunduran KAE Panathinaikos’un eski en güçlü adamı Dimitris Giannakopoulos, Alpha şovu “Tik Talk” da konuştu ve herkesi ve her şeyi anlattı.

Diğer şeylerin yanı sıra, takımın ayrılışı, gelişmeleri ve OEM, Euroleague ve çok daha fazlası için tekliflerle ilgili sayfa değişikliğine atıfta bulundu …

Diğerlerinin yanı sıra Dimitris Giannakopoulos konuştu …

Panathinaikos çemberini kapattığı için şimdi nasıl hissettiği hakkında: “Çevreler açılır ve kapanır. Küçük bir çocuktan hasta Panathinaikos. Babam ve amcam durduğunda onunla ilgilenmek benim görevimdi. Bu sekiz yılda güzel anlar yaşadık. “Geçen yıl bu şeyin kapatılması gerektiğini duyurmuştum.”

Onu bu karara götüren sebeplerden dolayı: “Hepsinden önemlisi, Panathinaikos’ta kendimi yalnız hissettiğim gerçeği. Bu mevsimleri 8-10-12cm koymak zordur. yıl başına. Bunu bu kadar kolay yapamamış olabilirim. Panathinaikos kendi stadyumuyla özerk olmalıydı. “Aksi takdirde gideceğimi söylerdim.”

Bazı hayranların tutumu ve bunun onu ayrılmaya zorlayıp zorlamadığı için: “Finans bunun bir parçasıydı. Herkesle kavga ediyordum ve kendimi yalnız hissettim: Euroleague, hakem, Olympiakos, dünya ile. Bir noktada durmam gerektiğini söyledim. ”

KAE’yi satın alacak ilgili tarafın olup olmadığı konusunda: “Ciddi ve ciddi olmayan pek çok tartışma var. Devam edebilecek bir veya iki tane var. Detaylara ve isimlere girmek istemiyorum. Belki 2020’de veya 2021’de bir değişikliğimiz var “.

Bir iade penceresi olup olmadığı: “45 yaşında asla söylememeyi öğrendim. Ama şu anda aklımda değil “.

Basketbol yatırımları için: “Maalesef basketbol sahasında ürünü kullanmayan Euroleague. Gelirler yetersiz. “Her yıl para yatırmalısın.”

Euroleague ile olan anlaşmazlık için: “Her şeyden önce ürünü kullandıklarını sanmıyorum. Kapalı ligdir, takımlar girip çıkamaz. Sponsorlar özeldir. “Önerilerimiz dikkate alınmadı.”

Şimdi dizginleri elinde tutan Albertis ve Diamantidis için: “Onlar bayrak, takımı yaşadılar. Frangiskos Albertis 1990’dan beri, Dimitris Diamantidis yıllardır bizimle birlikte. İşlerinde başarılı olacaklarından eminim. ”

Bunun basketbol için genel olarak kötü bir sezon olup olmadığı konusunda: “Dünya sporları için, sadece Panathinaikos için değil”.

Organize taraftarlarla çatışma için: “Örgütlülere karşı değil. Binlerce organize insan var, her gün saygı duyuyorum. “Maalesef Yunanistan’da kendi amaçları için 13. Kapı, 7. Kapı veya 21. Kapıdan soyulmuş küçük bir grup insan var”.

Bu çatışmaya neden olan olaylar için“Kabul etmediğim şeyler oldu. Kapıları kırdılar, biletlerini almak için çocuklara vurdular. Bedava bilet dağıttığımızı ilk söyleyen bendim. “Ama insanlara vurmalarını kabul etmiyorum.”

Bu fenomeni nasıl “temizlediği” hakkında: “Devletten bir vasiyet varsa, bir yolu vardır. Bir çözüm bulmaya çalışan tek başkan ben değilim. Devlet havasında olsaydı, çözümü bulurdu “.

Evine yapılan saldırı için“Bunlar kabul edilemez şeyler. Şimdiye kadar söylediğim nedenlerden biriydi ve sağlamıyor “.

Kan davasının bitip bitmediğine göre: “Hiçbir şey olmadı. Panathinaikos’taki çevrem kapandı ve hepsi birlikte kapandı “.

Başkan olarak en iyi zamanı için: “İlk anım, ilk Avrupalı ​​ile tüm Yunanistan’ı gururlandırdığımız 1996 yılında. Başkan olarak ilk turnuva “Pavlos Giannakopoulos” derdim.

Başkan olarak adlandırılmaktan hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda: Yunanistan’ın yarısı “başkan” kelimesine dönüyor. Dimitris’i tercih ederim “.

450m için. ailesi tarafından Panathinaikos’ta geçirdi“Ne babam ne de ben para sayma sürecine girdik. Döngünüm sona erdiğinde, babamın çok yakın bir arkadaşı olan Michalis Georgantis bana cebimizden 450 milyon dolar koyduğumuzu söyledi. Ürperdim. Yalan değil, doğru. ”

Sahada olan bir şeyden pişman olup olmadığı hakkında: “Çok fazla, onları tartışmak için on gösteriye ihtiyacımız olacak”.

En son haberleri buradan okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.