LeBron James spor salonuna geri döndü, yeni bir antrenman partneri var

Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James, NBA Finallerini kazandıktan sonra uzun bir ara vermedi. Maç 6’da Miami Heat’i yendikten bir haftadan kısa bir süre sonra James spor salonuna geri döndü.

35 yaşındaki James, yeni antrenman partneri kızı Zhuri’yi bile gösterdi.

James, antrenmanının dört videosunu Instagram’da yayınladı. İlk videonun alt yazısında “Let’s work Z!” Yazıyordu. Zhuri’yi bu videonun sol köşesinde görebilirsiniz. Daha sonra ikinci videoda bazı halterlerle resmin içine giriyor ve üçüncü videoda babasının antrenmanına katılıyor. Zhuri ayakta dururken pazı kıvırırken, James egzersiz topunun üzerinde diz çökerek yapıyor.

LeBron James dördüncü yüzüğü kazandıktan sonra hala aç

James’in dördüncü şampiyonluğunu kazandıktan sonra hala aç olması sürpriz olmamalı. Lakers’ın galibiyetinin ardından James, dünyaya onun “saygısını” istediğini söyledi. Zaferde bile, kendini motive etmenin bir yolunu buldu.

James’in Michael Jordan’a saygı duyması da sürpriz değil. Her şeyi kazandıktan günler sonra James oturdu ve “The Last Dance” ı yeniden izledi ve “Ödevimi yapıyorum” dedi. James açıkça şampiyonlukları kazanmaya devam etmek istiyor, böylece Jordan’ın altı yüzüğünü eşleştirebilir veya geçebilir.

Dördüncü şampiyonluğunu kazandıktan sonra, bu artık imkansız görünmüyor. James sıkı çalışmaya devam ettiği ve oyunun zirvesinde kaldığı sürece idolünü yakalama şansı bulur.

Cuma günkü antrenman videosu, James’in oraya gitmek için hala oldukça motive olduğunu kanıtlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir