Mikes James, NBA’e geri dönmeye çalışacak


Aris Barkas / barkas@eurohoops.net

Mike James onunla mevcut bir sözleşmesi var CSKA Moskova 2023’e kadar, ancak geleceği NBA’de olabilir. Temsilci ajansı tarafından onaylandığı üzere, gardiyan, “bu sezon NBA’de olmak için bir fırsat” aramak için Amerika Birleşik Devletleri’ne döndü.

CSKA tarafından uzaklaştırılan James, yakın zamana kadar sezonun EuroLeague MVP’sini kazanmanın favorisiydi. Ancak, teknik direktörü Dimitris Itoudis ile yakın zamanda yaşanan karşılaşma da dahil olmak üzere bir dizi olay, onun görevden alınmasına yol açtı.

Kontrat altında kalmasına rağmen, CSKA’nın NBA’de oynamaya son verirse bir çıkış yolu bulmaya çalışacağı açıktır, bu nedenle oyun kurucunun serbest bırakılması bekleniyor. CSKA başkanı BDA Sports ajansına göre, Andrey Vatutin, dedim “James’in bu sezon NBA kulüplerinden birinde olma ya da belki gelecek yıl ligde bir takım bulma şansı var. Bu senaryo ile karşılıklı yarar sağlayan bir anlaşmaya varmamız daha kolay olacaktır.“.

James, CSKA ile yaptığı 55 Euroleague maçında 20,2 sayı ortalamasına sahipti. 2017-18 sezonunda Phoenix Suns formasıyla oynadığı NBA’deki bir önceki görevi sırasında maç başına ortalama 10.4 sayı attı.

EuroLeague’den en son haberler için buraya tıklayın

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.