Nea Smyrni’de bir kurbanın ifadesi: “Metal glop ile vurulmanın acısı dayanılmaz”


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

DI.AS grubu polislerinin saldırısının 29 yaşındaki kurbanı, öğle saatlerinde Nea Smyrni’de trajik bir şekilde yaşadıklarını onlarca tanığın önünde “Yazarlar Dergisi” ne anlatıyor.

Adam, anlattığı gibi 4-5 kişiyle birlikteydi ve iki küçük çocuğu oynarken bir bankta oturan bir aileye verilen para cezasını protesto etmeye gitti:

“Polis onlara bankta oturmanın yasak olduğunu söyledi, kadınlar 2 kilometre yürüdüğümüzü ve bir süre dinlenmek istediğimizi ve kendilerine para cezası verildiğini söyledi.

Sonra dediği gibi protestoya gitti, seyahat kağıtlarını sordular ve onlara gösterdi. “Sonra ikinci polis öne çıktı ve beni hedef aldı. Beni ceketimden çıkardı. Ona hiçbir şey yapmadığımı söylüyorum. Beni daha kalın tartmaya başladılar, vücudumun her yerine tekmelemeye başladılar. Ayak bileğimde, incimde, kalçamda, kalçamda, sırtımda her yerde çürükler ve sıyrıklar var. Kafam kesildi, nefes alamadım, boynum çekildi. Ve hepsinin en önemli özelliği, başımın arkasına ters çevrilmiş metal katlanır sapla bana vurmalarıydı. Oradaki acı dayanılmazdı. “

Ayrıca ANT1 raporunda, videoda görünen polis memurunun avukatının, daha önce 60 kişinin saldırıya uğradığını iddia ederek 29 yaşındaki çocuğu dövdüğüne bakın (şu anda bunu doğrulayacak bir ifade veya video yok, ancak bu adli olarak soruşturulacak bir mesele) ve o gün sızdırılmış değil.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, bağımsız değişkenler): n.queue.push (bağımsız değişkenler)}; eğer (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (pencere, belge, 'komut dosyası', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '1768901460005054'); fbq ('parça', 'Sayfa Görünümü'); fbq ('izin', 'hibe');

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir