New York Knicks’in Dilek Listesinde Olması Gereken 5 Şey

 

Knicks 2020 İstek Listesi
Knicks 2020 İstek Listesi

Son birkaç yıldır, Knicks’in kafalarında süper yıldızların dans ettiği vizyonları vardı. Ancak parlak bir veya iki yeni oyuncuyu paketinden çıkarmak yerine, hayal kırıklığından paylarına düşenden fazlasını elde ettiler.

Ancak bu tatil sezonu, yeni bir takım başkanı, yeni bir baş antrenör ve bazı heyecan verici genç oyuncularla ileriye bakmak için iyimserlik için nedenler var.

Yine de, Knicks’in 2021 sezonu için istek listesinde tutması gereken birkaç şey var. İşte New York Knicks’in bu tatil sezonu için gerçekleşmesini dilediği şeyler:

Yeni Bir Oyun Kurucu Doğuyor

Büyük olasılıkla, Knicks’in 2020-21 sezonuna Elfrid Payton başlangıç ​​oyun kurucu olarak başlayacak. Elbette bunda yanlış bir şey yok. Payton, diğerlerini de dahil etme becerisine sahip sağlam bir NBA oyun kurucusudur. Geçen sezon 10.0 sayı ve 7.2 asist ortalamaları ile 4.7 ribaund ile New York için 36 maç başlattı.

Ancak Knicks’in genç oyun kurucularından birinin başrol pozisyonuna geçmesini umduğu bir sır değil.

Frank Ntilikina tüm fiziksel araçlara sahiptir. 6 fit-4, 200 pound’da Ntilikina, çok yönlü bir oyun kurucu olacak boyut, uzunluk ve atletizme sahip. Savunma her zaman onun gücü olmuştur ve bu onun için iyiye işarettir. Tom Thibodeau, ama hücumunun bu savunmaya uygun olup olmadığını bir düşünün. 22 yaşındaki oyuncu, kariyerinde en iyi 6,3 puan ortalamasını aldı ve kariyerinde en iyi şut sayılarını ortaya koydu (toplamda yüzde 39,3, üçten yüzde 32,1) ve zaman zaman oyununu bir sonraki seviyeye taşımanın zirvesindeymiş gibi görünüyor. . Henüz gerçekleşmedi.

Diğer yandan, Dennis Smith Jr.‘in sayıları, üç pro sezonunun her birinde azaldı. Smith, 2017-18 sezonunda Mavericks ile 69 maça başlarken çok etkileyici 15,2 sayı ve 5,2 asist ortalamasının ardından, Knicks ile oynadıktan sonra bir miktar potansiyel gösterdi. Kristaps Porzingis takas, takımla ilk yarı sezonunda ortalama 14,7 sayı ve 5,4 asistle oynadı. Ancak 2019-20’de geriye doğru büyük bir adım attı, ortalama sadece 5,5 sayı ve 2,9 asistle oynama süresinin maç başına 15,8 dakikaya düştüğünü gördü. 2017’deki dokuzuncu genel seçim, NBA’de başarılı olmak için atletik bir yeteneğe sahip, Knicks’le geçirdiği süre boyunca hepsini bir araya getirmedi ve bu onun için bir ya da mola sezonu olabilir.

Ve sonra Immanuel Quickley – Knicks’in 25 numara seçimi – takımın Cleveland karşısındaki üçüncü sezon öncesi maçında dördüncü çeyrek geri dönüşünü teşvik etti. Quickley, “Hayatım boyunca oyun kurucuydum. Çok yönlü topla oynadığımı hissediyorum,” dedi Quickley.

Obi Toppin Reklamı Yapıldığı Kadar İyi

Dayton’dan sekizinci genel seçim, Knicks’in sezon öncesi açılışının en önemli noktasıydı ve 20 dakikalık bir turda 11 sayı ve yedi ribaund topladı. İkinci oyun farklı bir hikayeydi, çünkü 24 dakikada 1’e 9 atışında (arkın ötesinde 1’e 6 dahil) sadece dört puan aldı. Çarşamba günü 6 sayı 4’e çıkarak 31 dakikada sekiz sayı ve yedi ribaunt kaydetti.

Bu, çaylağın ilk profesyonel sezonunda (tüm çaylakların yaptığı gibi) iniş ve çıkışlarını yaşayacağını gösteriyor. Yine de, saf yetenek ve enerji açısından Toppin, Knicks’in seçime katılmayı umduğu türden bir oyuncu gibi görünüyor.

Yani Knicks hayranlarının bu yıl için umması gereken şey, Toppin’in bir çaylak olarak büstten daha fazla patlama olduğunu kanıtlaması, bu her seferinde 11 ve 7 maçta yedek kulübesine çıkmayacağı anlamına gelse bile. Toppin, muhtemelen geleceğin ileri Knicks gücü ve bugünün NBA’inde prototip bir dördüncü aşama olacak boyut ve şut yeteneğine sahip.

Brooklyn doğumlu Toppin, Knicks hayranları için kök salması kolay bir oyuncu gibi görünüyor, bu yüzden onun başka bir Knicks taslak baskını olmadığını ve bunun yerine olma potansiyeline sahip olduğu dinamik oyuncu olmayı umuyoruz.

Julius Randle Ticari Değerini Artırdı

Toppin’in ilerlemesiyle el ele gitmekle birlikte Julius Randle Knicks’in geleceği olarak ortaya çıkıyor.

Randle, kariyer ortalamaları 16.1 sayı, 9.7 ribaund ve 3.1 asistle iyi bir NBA oyuncusu. Her maç daha iyi ve ileri güç noktasında fiziksel bir üstünlükle oynuyor.

Ancak bu sezon Knicks için en iyi senaryo muhtemelen Randle’ın sezonun ilk yarısında büyük bir süre geçirdiğini, son takas tarihinden önce değerini yükselttiğini ve rakip bir takımın elini Knicks’in değerli varlıklarını takas etmeye zorlayan senaryodur.

Randle muhtemelen şu anda Knicks kadrosundaki en eksiksiz oyuncu ve neredeyse tamamı olacak ama kesinlikle bu sezon takımın en golcü oyuncusu olacak, ama aynı Marcus Morris Geçen yıl, Knicks ilk turda bir seçim yapabilirse veya son teslim tarihine kadar Randle için belki daha da fazlasını yapabilirse, muhtemelen birkaç nedenden dolayı gitmek istedikleri rota budur. Her şeyden önce, Randle’ın gelecek sezon için 19,8 milyon dolarlık maaşını kayıtlardan alacak ve ikinci olarak, Toppin’in dörtlü noktada başlangıç ​​rolüne geçmesine ve bir çaylak olarak oyun süresini uzatmasına olanak tanıyacaktı.

Randle, Knicks için büyük rakamlar koyarken ticari değerini artırırken, herhangi bir hayranın istek listesinin üstünde olmalıdır.

RJ Barrett Şutör Olarak Bir Sıçrama Yapıyor

Geçen yılki seçmelerden üçüncü genel seçim, geçen sezon All-Rookie takımlarının her ikisinde de bırakıldığı için hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti ve 14.3 sayı, 5.0 ribaund ve 2.6 asist ortalamaları ile bu şekilde hissetmeye hakkı var. hemen bir başlangıç ​​rolü üstlenirken.

Barrett’in omzunda bir çip olması, doktorun bir profesyonel olarak ikinci sınıf kampanyası için tam olarak istediği şey olabilirdi.

Knick’in ikinci sezon öncesi maçında Barrett, 25 sayı atarak dört ribaund ve dört asist yaptı. Üç sayı menzilinden sadece 1 / 5’ti, ancak o kadar da iyi şut atmamış olmasına rağmen, yine de dışarı çıkıp üçü şut atmaya istekli olduğunu gösterdi, bu da göründüğü gibi gerçekten iyi bir işaret. ikinci yılında daha da büyük bir rol üstleniyor.

Belki de Barrett çaylak olarak “Wow” rakamlarını koymadı, ancak geçen sezon son derece tutarlıydı ve skorunu artırabilir ve arkın ötesinde daha yüksek bir klipte şut atabilirse (çaylak olarak yüzde 32.0) Barrett, Knicks’i geç değil, daha erken çevirmenin büyük bir kısmı.

Leon Rose ve Tom Thibodeau, Yıldız Oyuncuları Çeken Bir Ekip Oluşturuyor

Bu bizi istek listemizin son durağına getiriyor ve bu, Knicks için franchise olarak en önemli adım olabilir: Can Leon Rose ve Thibodeau, Knicks’in bir organizasyon olarak ne olduğuna dair genel algıyı değiştirmeye yardımcı oluyor mu?

En büyük NBA franchise’larından biri olan Knicks, son 20 yılda açıkça zor zamanlar geçirdi ve sonuç olarak, takım NBA şakaları ve şakaları için bir vuruş noktası haline geldi. Yıldız oyuncular, New York’a gelmeyi defalarca geçtiler ( kevin Durant ve Kyrie Irving Brooklyn’i Madison Square Garden’ın “mekanı” üzerinden seçmek) ve önceki koçluk işe alımları ve ön büro hareketleri ters gitti.

Öyleyse Rose ve Thibodeau, Knicks serisinin lig çapındaki imajını değiştirecekler mi? Thibodeau açıkça koçluğa mantıksız, sert bir yaklaşım getiriyor ve önceki duraklarında playoff yarışmacılarına takımlar oluşturmada başarılı oldu. Knicks’in bu güncel yinelemesine tam olarak nasıl uyduğunu söylemek için çok erken olduğu çok açık, ancak en azından, kazananlar inşa etme geçmişine sahip kanıtlanmış bir NBA koçu.

Rose’a gelince, diğer Knicks ön büro üyelerinin kazanmayı sürdürebilecek ve bir NBA şampiyonluğuna (veya iki veya üç) koşabilecek bir kadroyu bir araya getirmek için yapamadığını yapabilecek mi?

Elbette, dilemek için çok fazla şey olabilir.

Ama sonuçta, şimdi sezonun büyük hayaller kurma zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.