Nikos Hougaz: “Aklımda Draft, hala büyük takımları düşünmüyorum”! (video)


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Onunla yaptığı korkunç gösteriden birkaç gün sonra İyon içinde Basket Ligi 20 yaşındaki ileriye tarih “yazdı” Nikos Hougaz ERT’nin yeni programı “Jambol” hakkında konuştu.

Ionikos’un genç oyuncusu röportajında ​​rekorunda ve Ionikos’un seyrinde, hakkındaki düşüncelerinde durdu. Taslak nın-nin NBA Yeni yılda değil, aynı zamanda büyük Yunan kulüplerinin yüzüne ilgisi için.

Ionikos’un yetenekli forvetinin açıklamaları ayrıntılı:

Kaydı için: “Çok mutluyum. Önemli olan bizim kazanmamız. Bu zaferin arifeye yaklaşmasını istedik. Kendi başarımdan dolayı çok mutluyum “.

İyonyalılar için: “Koçunuz, takımınız ve takım arkadaşlarınız size güvendiğinde, oyuncunun psikolojisi için çok önemlidir. Ayrıca daha büyük bir motivasyonun var “.

NBA Seçmeleri için: “Aklımda var, ama şimdi bir sonraki antrenman seansını, bir sonraki maçı düşünüyorum, çünkü geriye dört oyun kaldı ve bunlar çok önemli.”

İdollerim için: “Şu anda Anthony Davis’i ve CSKA’dan Claiborne’u son zamanlarda oynamamasına rağmen izliyorum. “İdolüm Coby Bryant.”

Büyük grupların ilgisi için: “Her şeyden önce bu büyük takımların yanındaki görevlerde ismimin yer alması benim için büyük bir onur. Henüz öyle düşünmüyorum. Ionikos’a bana yardım ettikleri kadar yardım etmek istiyorum “.

Nikos Hougaz: Basket Ligi’ndeki bir sonraki büyük şey TARİH’i yazdı

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.