Norris Cole: PAO ile Barça ile durduğu yerden devam edin (video)


Stavros Barbarousis / info@eurohoops.net tarafından

Ne zaman Villeurbanne Norris Cole’un geçen yaz devralındığını açıkladı, kesinlikle iki kez NBA şampiyonunun Miami Heat ile yaşadığı tecrübeye bahse girerim, point gaurd rolünü üstlenmeyi bekliyor lider olarak Tony Parker’ın kardeşi TJ’nin kurduğu yeni takıma liderlik etmek için.

THE Cleveland Eyalet mezunu, şimdi 32 yaşında Yeterince Avrupa deneyimi biriktirmiş, iniş ve çıkışlara sahip olarak, Euroleague’de dinamik bir geri dönüş girişiminde bulunacak bir takım aracılığıyla her zamankinden daha olgun görünüyordu. net rol ve kariyerinin bu aşamasında olduğu kadar ona da ihtiyacı olacaktı.

Görüyorsun Norris Cole Başkalarının başarılı olmadan bir ömür boyu denediği şeyleri ilk basketbol profesyonel adımlarında tattı. Fetih iki şampiyonluk NBA üyesi olmak – aktif bir rol ve önemli katkılarla – 2012 ve 2013’te Miami ile LeBron James ve Dwayne Wade ile birlikte. O zamandan beri, kariyeri aynı değildi, çünkü 2017’de ilk kez Avrupa’ya taşınmadan önce NBA gyrologu oldu. Maccabi.

Ve hiç de kötü bir sezon geçirmemiş olmasına rağmen (12.6 sayı, 3.8 asist) – tam tersine – Karadağ’daki Euroleague’de formasıyla bir sonraki iş bulmak için Tel Aviv’den gelen takımın genel sıradanlığı içinde kaybetti Buduνοnost (16.6 sayı, 4.6 asist) daha da iyi sayılar kaydettiği ama yine de bu, Avrupa basketbolunun en üst seviyesinde oynamaya devam etmek için yeterli değildi. Avellino ve Monaco’yu geçtikten sonra geri döndü Villeurbanne ile Euroleague bu yılın (2020-21) sezonunun başından itibaren ona güvenmek.

Bununla birlikte, geçtiğimiz Mart ayından bu yana Avrupa’yı rahatsız eden koronavirüs salgını hiçbir şeyin ve hiç kimsenin hafife alınmasına izin vermiyor, en yüksek sağlık – günlük bazda işlem görüyor.

Norris Cole da Covid-19 kurbanı oldu Villeurbanne’ın çoğu üyesi gibi Ekim ayı başlarında hastalandığında. Ve bu, elbette, Lyon’dan yeniden başlamaya zorlanan ve zorunlu olarak λειτουργίας’ın düzensiz bırakıldığı takımın kafasını karıştırdı.

Cole, Valencia ve Armani’ye karşı sırasıyla 11 ve 10 sayı attığı ilk iki maçtan sonra çok acı çekti, neredeyse 7 haftadır hareketsiz kaldı ve aslında takımının karşı maçına% 100 hazır döndü. Geçen Cuma (27/11) Barselona.

THE ASVEL gururlu ve kesinlikle adil zafer net ile liderlik tablosunda 80-68, Sarah’nın takımını bu yıl ikinci yenilgisine zorluyor, 32 yaşındaki oyun kurucu bu başarıya önemli bir katkı sağlıyor ve maçı kayıtlarla tamamlıyor. 14 sayı, 4 asist ve 4 ribaund elinden gelenin en iyisi – o zamana kadar – bu yıl Euroleague

Ve bir sonrakine kadar en iyisiydi. Uzun sürmeyen ve aslında sadece 4 gün sonra, ne yazık ki bir Yunan takımına karşı geldi. Panathinaikos. “Yeşiller” ile maçın ilk on dakikasının ortasında “Astrobal” ın otoparkına girmesiyle, Norris Cole Takımının başlangıçta sorunlu oluşumunu sakinleştirmeyi başardı, ancak – çok daha fazlası – bir skor vermeyi başardı, böylece Villeurbanne oyuna daha iyi başlayan Panathinaikos’u geçebilir ve aynı zamanda takım arkadaşlarını serbest bırakabilir.

4/5 üç sayılık atışla 16 sayı atarken, 5 asist paylaştı, Avrupa’daki en iyi kulüpler arası rekabette bu yıl en iyi performansını artırıyor. Κε Bizi buldu mu? Bununla birlikte, eğer sağlıklıysa, her Villeurbanne rakibi için büyük bir baş ağrısı olmaya devam edecek ve kişisel istatistiklerini Fransız takımı ile Tony ve TJ Parker kardeşlerin (sırasıyla Başkan ve Koç) zevkine göre geliştirecek.

Sonsöz olarak, Panathinaikos’a karşı 97-73 galibiyetinden sonra Amerikan muhafızının ne dediğine bakalım: “İşi yaptık. Merkezimizde iyi bir galibiyet serisi yapmak istedik. Savunmada iyi oynadık, inanılmaz derecede iyi atış yaptık. Çok çalışıyoruz ve görünüşümüzden memnunum. Lider olmak istiyorum, bu benim işim. Ekibim için elimden geleni yapmak istiyorum “

Villeurbanne – Panathinaikos 97-73: İlan edilmeden gidin!

Villeurbanne: Üç sayılık atışlar ve mağdur tarafından yapılan kayıt…. fail!

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.