ODKE: Anastopoulos, Karakatsounis ve Schinas kesin yok


Ona Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

50 yaşındaki hakemler ODKE listelerinin dışında kaldı, bu da kariyerlerinin sona erdiği anlamına geliyor.

Bunlar, ODKE’nin yeni sezonu göz önünde bulundurarak seminer listelerinden çıkardığı ve aynı zamanda Panhellenik Ergenler Federasyonu’na sağladığı Schina, Anastopoulos, Karakatsouni, Psariano, Biti, Bika, Tsoumachidis’tir. KED.

Özellikle, ODKE, AET’ye gönderilen ve Yönlendirme Komitesi Genel Sekreteri Panagiotis Tsagronis’e bildirilen bir mektupta, 31/8’e kadar sadece uluslararası veya A1 olmak üzere sadece 7 özel hakemin düdük çalabileceğini açıkça belirtmektedir.

Onlar Tomi Schina, Panagiotis Anastopoulos, Vassilis Bikas, Aleko Psariano, Charalambos Karakatsouni, Dimitris Bitis ve Thodoros Tsoumachidis çünkü ODKE’nin bildirdiği gibi, gelecek sezon için listelerde yer alan tüm diğer isimler kaybolmamalı.

Böylece, özünde, Panagiotis Anastopoulos’un ben dışarıdayken SEDKA ve ODKE’ye bir dizi mektup göndermesiyle, herkesin istemediği bir şey olan kariyerlerine son veriyor.

Bu hakemlerin bunu kabul edip etmeyecekleri, yoksa Anastopoulos’un yolunu izleyip tepki mi verecekleri zaman gösterecek.

En son haberleri burada görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.