Parker: “Gelecekteki hedefimiz Final Four”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Villeurbanne, SEF’de Olympiakos’u 69-63’lük galibiyetle, TJ Parker’ın oyuncularının savunmasında ve ardından 19/1 Salı günü Giorgos Bartzokas takımıyla oynanan karşılaşmada kazandı.

Ayrıca Villeurbanne’ın gelecek planları hakkında konuştu ve takımdaki insanların gelecekte Final Four’a hak kazanmak istediklerini belirtti.

Euroleague kamerasında söylediklerinin detayları: “Birlikte çok iyi oynadık, topu hareket ettirdik, çok iyi performans gösterdik. Panathinaikos’un yenilgisinden sonra tepkimiz mükemmeldi. Mükemmel savunma yaptık. Çok güzel tepki gösterdik. Kazandık ama eminim ki Olympiakos Salı günü intikam almak için gelecek ve hazır olmalıyız. “

Ardından Basın Toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Harika bir maçtı ve Panathinaikos’a yenilmemizden sonra çok iyi bir tepkiydi. Gerçekten savunma için savaştık. Bu bizim için anahtar. “Şutu kaybetmek sorun değil, ancak böyle bir savunma ile her rakibi yenebiliriz.”

Son olarak, NOVA’ya yaptığı açıklamalarda, diğer şeylerin yanı sıra, Euroleague ile 10 yıllık sözleşme hakkında konuştu ve şunu vurguladı: “Gelecekteki hedefimiz Final Four’a kalifiye olmak. Yavaş yavaş inşa etmeye çalışıyoruz. “Biz büyüyen bir ekibiz.”

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir