Davis Bertans ‘Birlikte oynadığım en iyi şutörlerden biri’

DeRozan: Bertans ‘şimdiye kadar oynadığım en iyi şutörlerden biri’ ilk olarak NBC Sports Washington’da yer aldı.

Washington Wizards öne geçti ve yakında sınırsız serbest oyuncu olacak, Davis Bertans her zaman yüksek seviye 3 sayılık bir şutör oldu. Bu yıl Washington’da Bertans, franchise tek sezon rekorundan sadece 24 üç adım uzaktaydı. Bu yıl uzun mesafeden 8.7 denemede yüzde 42.4 şut atarken 15.4 sayı ortalamasını aldı. Bu rakamlar, bu sezon dışında en çok aranan ücretsiz ajanlardan biri olmasının nedeni, ancak son zamanlarda manşetlere çıkmasının nedeni bu değil.

Filminin son bölümünde Yaşlı Adam ve Üç JJ Reddick ile podcast, Spurs forvet DeMar DeRozan, Toronto Raptors tarafından ünlü Kawhi Leonard anlaşmasında takas edildikten sonra San Antonio Spurs ile ilk sezonunu yansıttı. NBA’de 11 sezonun ardından DeRozan, Bertans’ta çok özel bir şey olduğunu söylüyor.

DeRozan, “Topla daha rahat hareket ettim, erkekler için daha rahat oyun kuruculuk yaptım,” dedi. “San Antonio’daki ilk yılımda birkaç atıcıyla oynadım – kariyerimde oynadığım en iyi şutörlerden biri olan Bertans.”

Related Article: Nike Markasının Hikayesi

Bertans’ın maç başına ortalama altı atış denemesi yaptığını ve o sezonda sadece 8,0 sayı ortalamasını aldığını düşündüğünüzde, DeRozan’ın bu ifadesi daha da etkileyici. DeRozan, uzun menzilli yeteneğinin istatistik tablosunun yerini aldığını biliyordu.

NBC Sports Washington, Hawks, Knicks ve Suns’ın bu sezon dışında Bertans’ın peşine düşmesi bekleniyor, Atlanta’nın özellikle agresif olmasıyla şekilleniyor. Spotrac’a göre Hawks, bu sezon dışında herhangi bir takım arasında açık ara en fazla kapağa sahip olacak. Güneşler en çok yedinciye ve Knicks en çok sekizinciye sahip olacak. Sihirbazlar listede 12. sırada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.