Ürdün yüzünden yüzük alamayan NBA Süper Yıldızları!

Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Hakimiyeti Boğalar ve onun Michael Jordan 90’larda bu bir veridir. Bu muhtemelen NBA’in Chicago ve “Air” takımıyla modern çağında gördüğü en heybetli hanedan. asla kaybetme bir dizi finalde kazanan altı lig menzil içinde sekiz yaşında!

Bu takımda bulunan pek çok önemsiz oyuncu en az bir yüzük kazandı, diğerleri ise büyük yıldızlar zamanın -ve sadece- eli boş bıraktı. The Eurohoops kumarbazları tek bir metinde toplamaya çalışır. asla şampiyonluk kazanamadılar, esas olarak … Ürdün!

Patrick Young

Zamanın en büyük rekabetlerinden biri onları ilgilendirdi Boğalar ve Knicks. New York ekibi daha fazlasını yapmak için yapılandırıldı, ancak her zaman Bulls’a düştü.

THE Patrick Young o takımın büyük yıldızıydı, ancak kendisinin dışlandığını gördü dört kerebiri ilk turda (1991), ikisi Doğu yarı finallerinde (1992, 1996) ve biri Doğu Finallerinde (1993).
Aslında, ikinci durumda, Knicks bunu yapmıştı. 2-0 ve Bulls’u dışarıda bırakmaya çok yakındılar, ancak yine de kazandı sonraki dört oyun ve sonunda kupaya ulaştı.

Reggie Miller

reggie_miller_pacers

Belki de en iyisi atıcı NBA’de, Steph Curry görünmeden önce. THE Reggie Miller herkesten daha yakın geldi 1998, ancak Bulls galibiyet aldı 7. Maç Doğu Finalleri’nde üst üste üçüncü şampiyonluk fırsatını kaçırmadı.

Michael Jordan ve ekibi yedi maçta neredeyse hiç seri oynamadı, ancak Pacers mücadele etti. Finalden önce 79-77, 6 ‘önde gittiler, ancak son 88-83 Miller’ı eli boş bıraktı.

Reggie: “Jordan beni Bulls’ta isteseydi, ona evlenmesini söylerdim”

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.