EurohooPOD’da Kyle Hines: “Belki de son senem” ve onu Spanoulis’in yanındaki yıllardan alıkoyan şey


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Bunu yaparsa, 2012 ve 2013’te iki kez Olympiakos’ta ve 2016 ve 2019’da iki kez CSKA Moskova’da dört kez Euroleague Şampiyonu, Euroleague’deki en başarılı Amerikan kariyerine son verecek.

“Belki de son senemdir” onunla konuşurken dedi Antonis Strongylakis ve Antigone Zachari 3. bölümünde EurohooPOD. “Euroleague’de hala oynayan 35 yaşındaki veya 36 yaşındaki Amerikalıların neden çok fazla olmadığından emin değilim.”

Aksi takdirde, Armani Milano istenen hedef olmaya devam ediyor.

“Koç Messina ve benim mükemmel bir ilişkimiz var. Ailem Milano’yu seviyor, burada yaşamaktan keyif alıyoruz. Takım arkadaşlarımı ve takımımı seviyorum, her anın tadını çıkarıyorum. Elimde olsaydı kesinlikle burada mümkün olduğunca uzun süre kalmak isterim” dedi.

36 yaşındaki Amerikalı pivot, yeni yıla nasıl yaklaştığını, Armani Milano’nun neden geçen yıla göre daha iyi olduğunu ve onu harekete geçiren motivasyonu da anlattı. Euroleague’deki Oyuncular Birliği ELPA’nın ilk başkan yardımcısı olarak oyunculara sağlanması gereken finansal güvenliğin öneminden bahsetti.

Her şeyden önce, ancak şunu söylemeden edemedi: Vassilis Spanoulis’e iki kelime, 2011-13 altın iki yılında Olympiakos’ta takım arkadaşı olduğu.

“Onun rutini vardı”.

“Her Salı sabahı sahada 200-300 şut attığını hatırlıyorum. Ya da oyunlardan sonra ‘koşu bandında’ olmak”.

İçinde 38:00 VSpan için alıntı.

Eurohoops Podcast’ini Spotify, Soundcloud, Apple ve Google üzerinden dinleyebilirsiniz.

En son haberleri buradan okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.