Giannis: Çalışmazsam uyuyamam, sahada olmak için doğdum

John, Bucks tarafından yıl öncesinde yayınlanan bir videoda kişisel MVP mesajıyla öne çıkıyor:

“Yerde yaptığım şey için doğdum. Takım arkadaşlarımı daha iyi hale getirmek için doğdum. İşte bu yaptığım şey. Çalışmak için doğdum Yapmazsam eve gidip gece uyuyamam. Yarına bir şey bırakabileceğinizi düşünüyorsanız, bu değil, doğru zihniyet değil. Her şey… şimdi. Ne yapabilirsin ve şimdi ne yapmalısın?

Giannis Antetokounbo’nun videosunu ve her yöne gönderdiği güçlü mesajı izleyin …

Giannis, yeni sezon ve Bucks’taki mutlak lider olarak varlığıyla ilgili olarak şunları kaydetti:

Açıkçası bir lider olarak daha konuşkan olmam gerekiyor. Takım arkadaşlarım sesimi duymak istiyor ama bunu tüm kariyerim, hayatım boyunca yapıyorum

“İşimle lider olarak örnek olmak istiyorum. Ben de istediğim tonu belirledim. Çok çalışıyorum, her şeyi ciddiye alıyorum. Takım arkadaşlarıma, koçlarıma saygı duyuyorum, talimatları dinliyorum. “Koçlarımın talimatlarını dinlersem, herkes aynısını yapar.”

Daha iyi olmak istersem, herkes daha iyi olmak isteyecektir. Ve bir çok insanın ne yaptığımı gördüğünü biliyorum ve bu soyunma odasında başlıyor. Her gün soyunma odasına girdiğimde ciddiyim ve takım arkadaşlarıma oynamadığımızı gösteriyorum.

Bir hedefimiz var ve bu her geçen gün daha iyi olmak. Umarım bir noktada bizi şampiyonluğa götürecek bir şey. “Lider olarak çalışmamla örnek olmayı seviyorum ve bu, insanların özdeşleşebileceği bir şey.”

Basketbol Maçlarını İzleyin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.