İki kez NBA şampiyonu Quinn Cook ile anlaştı

İki kez NBA şampiyonu Quinn Cook ile anlaştı


Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

28 yaşındaki guard (1.85m), Quinn Cook, sezonun geri kalanında Lokomotiv Kuban ile anlaştı ve “terfi” amacıyla Eurocup’ı kazanma ve VTB Ligi’nde başarılı olma girişiminde onu güçlendirecek. onu Euroleague’e.

Quinn Cook, draftta seçilmemesine rağmen üst üste beş sezon NBA’de oynadıktan sonra bu yıl NBA’de bir sözleşme bulamadı.

Ancak iki şampiyonluk takımının kadrosunda yer aldığı için şanslıydı: 2017-18 sezonunda Warriors forması giyen Steph Curry (yerine), Kevin Durand ve Clay Thompson ve 2020 Lakers, LeBron James ve Anthony Davis ile birlikte!

Cook ayrıca Warriors ile 2019 finallerinde oynadı ve üç yılını şampiyonluk maçlarında tamamladı. 2017-18 sezonunda Golden State formasıyla 33 maçta 9.5 sayı ve 2.7 asist yaptı ve hatta 18 yaşında kilit oyuncu olarak başladı. Fena değil, değil mi?

Geçen yıl Lakers ile başladı ancak minimum 16 maç (4 ′) süresi vardı ve bu nedenle serbest bırakıldı. Daha sonra Cavaliers ile on günlük bir sözleşme imzaladı ve yedi maçta 6.1 sayı kaydetti.

Blazers, Cook’u teminatsız bir kontratla hazırlık için imzaladı ve serbest bırakarak Avrupa’ya ve sonunda Lokomotiv Kuban’a yol açtı.

En son haberleri görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir