Jason Kidd, John ile olan ilişkisinde bazı tartışmalı noktalara yanıt veriyor


Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

Mirin Fanter kitabı yazdı “Giannis: Bir NBA MVP’sinin Olasılıksız Yükselişi” (John: Bir NBA MVP’sinin inanılmaz yükselişi) 10 Ağustos’ta yayınlandı ve başrol oyuncusu Jason Kidd ile bazı hikayeler içeriyor ve John Antitokoumbo ile olan ilişkisi hakkında ipuçları bırakıyor.

Yeni Mavericks antrenörüne yahoo / spor tarafından bu zirveler hakkında sorular soruldu, ancak Jason Kidd onları görmezden geliyor gibiydi:

“Kitabı John mu yazdı?” merak ediyor ve devam ediyor: “Giannis’in kendisinin bir kitap yazmasını bekliyorum. Kidd, “Kitabı biliyorum ama John’dan gelmediği için umurumda değil” dedi.

Tam olarak ne yazıldı ve Fander’ın ifşaatları neler?

Teknik direktör Kidd’in takımın geri kalanının önünde Giannis’e uluslararası Yunan süperstarının yapmadığı ancak yine de cezalandırıldığı bir hatayı “söylediği” bir hikayeye atıfta bulunuyor.

Ayrıca Kid’in Noel için ayarladığı bir antrenman hakkında da yazıyor, çünkü takımı kötü bir performanstan geldi ve bu nedenle koçlarının kararının aşırı olduğunu iddia eden John ve takım arkadaşlarından olumsuz duygular ve eleştiriler aldı. ve çılgınca:

Bu kitap ve ondan bir tema yaratmak isteyen, onun (Yuhanna) tarafından yazılmamıştır”.

Kidd, Giannis Antitokoumbo ile olan ilişkisinin, 2018’de Bucks tarafından kovulduktan sonra, Antetokunbo ilk kez MVP olmadan ve diğer ödüller ve unvan takip etmeden önce bile çok iyi olduğuna inanıyor.

John, Kidd’in görevden alınmasından pişman olduğunu belirtmiş ve ardından bir atlet olarak gelişiminde ciddi bir rol oynadığını vurgulamıştır.

AYRICA OKUYUN

BAŞLIĞINDAN SONRA YANNIS İÇİN ÇOCUK: “HAYATIMDA OLDUĞUM İÇİN ONUR MUHTEŞEM HİSSEDİYORUM”

En son haberleri görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.